30 kwietnia o godz. 20.00 odbędzie się jubileuszowe, pięćdziesiąte spotkanie w cyklu Akademii Wina online, tym razem będą to wina z Chile, ze szczepu chardonnay – dojrzewanie z beczką i bez beczki . Organizatorzy opowiedzą o winnicach, pokażą zdjęcia i poprowadzą komentowaną degustację win na platformie komunikacyjnej, która umożliwi zadawanie pytań i dzielenie się własnymi odczuciami smakowymi. Każdy uczestnik otrzyma kurierem butelki wybranych win.

Chucaro Chardonnay 2019
Młode wino, w nosie pełne i bogate w aromaty owoców egzotycznych. Usta dobrze zbalansowane i gładkie, z dominującą nutą melona. Dobrze skomponuje się z chudą rybą, zapiekanymi przegrzebkami i lekkimi sałatkami.
29,90 zł

Casas Patronales Gran Reserva Chardonnay 2017
Wino pełne skoncentrowanych owocowych aromatów. Znajdziemy tu intensywne nuty papai, brzoskwiń, delikatnej wanilii, a także gruszki i miodu. To doskonale zbalansowane, wspaniałe owocowe wino z subtelnie słodkim posmakiem, który utrzymuje się w ustach, przechodząc w pełny i trwały finisz. Wino fermentowało w dębowych beczkach, a następnie dojrzewało w nich na osadzie przez kolejne 8 miesięcy. Wspaniale komponuje się przegrzebkami, krabami, indykiem czy łagodnymi serami.
77,00 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail