Aqua Vitae

Od 2015 roku spółka Biblioteka Analiz Sp. z o.o., znana dotąd na rynku czasopism o książkach, rozpoczęła wydawanie dwumiesięcznika „Aqua Vitae. Ekskluzywny Magazyn o Alkoholach”. Redaktorem naczelnym pisma jest Łukasz Gołębiewski, wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”, wydawca, autor serwisu Spirits.com.pl – największego w Polsce internetowego kompendium wiedzy o mocnych alkoholach.

Dwumiesięcznik jest rozprowadzany w prenumeracie oraz w wybranych sklepach z luksusowymi alkoholami i w najlepszych barach. Cena pojedynczego numeru to 14,99 zł (w tym VAT). Roczna prenumerata kosztuje 80 zł. Objętość – 80 stron.
W każdym numerze znajdą Państwo: wieści z rynku polskiego i ze świata, przegląd nowości w ofercie polskich dystrybutorów alkoholi, rozmowę i temat numeru, reportaż z wizyty w destylarni, a także materiały poświęcone: historii trunków, historii gorzelnictwa, pasjom kolekcjonerskim związanym z alkoholem, kulturze podawania i spożywania alkoholu oraz recenzje książek o alkoholach i noty degustacyjne przedstawiające nowości na rynku alkoholowym.
Zapraszamy Państwa do publikowania informacji o Państwa ofercie – poniżej zamieszczamy cennik wybranych formatów reklamowych. Atrakcyjna szata graficzna i wysokiej jakości papier kredowy pozwalają na najlepszą prezentację produktów.

Reklama całostronicowa wewnątrz numeru    3000 zł
Rozkładówka  5500 zł
II i III strona okładki  5000 zł
IV strona okładki    6500 zł
Insert indywidualna wycena

Podane ceny nie obejmują kosztów przygotowania materiałów do druku.
Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%

Zespół redakcyjny: Łukasz Gołębiewski (redaktor naczelny), Jarosław Buss, Łukasz Czajka, Mirosław Pawlina, Bogumił Rychlak, Ewa Tenderenda-Ożóg (sekretarz redakcji)
Wydawca: Biblioteka Analiz Sp. z o.o.
Adres redakcji: 00-048 Warszawa, ul. Mazowiecka 6/8 p. 416
e-mail: redakcja@aqua-vitae.pl

Zamówienia prenumeraty on-line

 

Scroll to Top
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Warsaw Spirits Competition 2024

Rejestracja otwarta

Zgłoś swoje uczestnictwo w festiwalu!

Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.