Spirits, Wydarzenia
bary, konkursy, likier

Bols Around the World 2015

Bols Around the World 2015

Udostępnij:

Lucas Bols ogłasza kolejną edycję prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla barmanów Bols Around The World. Został on stworzony po to, aby inspirować społeczność barmańską z całego świata, a także by dostarczyć okazji do zmierzenia swoich sił. Organizatorzy mówią wprost: w 2015 roku chcemy wstrząsnąć nową generacją barmanów!

„W ubiegłym roku podczas Bols Around the World 2014 doświadczyliśmy prawdziwie ostrej rywalizacji na drinki. W tym roku formuła konkursu została objęta szerszym zakresem, poddając ocenie także pracę i styl życia, jaki wiąże się z tym największym światowym zawodem. Dlatego w trakcie rywalizacji barmani dodatkowo będą dzielić się swoimi historiami i umiejętnościami” – dodają organizatorzy konkursu.
Bols Around the World 2015 składa się z 12 rozgrywek rozłożonych na 12 tygodni, a każdy tydzień otwiera przed uczestnikami nowe wyzwanie! Wszystkie zadania zostaną wytyczone w oparciu o 12 podstawowych zasad twardo przestrzeganych w Bols Bartending Academy. To stwarza uczestnikom niebywałą okazję do zaprezentowania swojej wiedzy, z pomocą której będą mogli gromadzić kolejne punkty. Po zakończeniu rozgrywek barmani z najwyższą liczbą punktów z każdego regionu, otrzymają zaproszenie na tydzień niesamowitych wrażeń w Amsterdamie, gdzie zgłębią wiedzę barmańską i zasięgną niezliczonych zawodowych inspiracji.

Photo 4.5-001

Rejestracja do Bols Around the World jest otwarta od 1 marca 2015. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy założyć własne konto za pośrednictwem adresu e-mail lub profilu na Facebooku.
A już 1 kwietnia (i to nie jest żart) wystartuje pierwsze zadanie! Stanie się to o godzinie 00.00 czasu środkowoeuropejskiego (GMT +1) i potrwa tydzień (168 godzin). Ostatnie, dwunaste zadanie zakończy się z dniem 23. czerwca o godzinie 23.59.
W trakcie rozgrywek będzie można śledzić tablicę wyników, która z pewnością zmobilizuje w drodze po zwycięstwo, jakim jest udział w Ultimate Amsterdam Experience.
Szczegółowe informacje oraz regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej www.bolsaroundtheworld.com oraz Facebooku i na bieżąco na Twitterze: @bolsbartending.

photo 16.1-001

Powiązane artykuły

Degustacje
degustacje, okowita

20 lipca odbyło się spotkanie w cyklu Mocny Poniedziałek, degustacja nowych okowit z Podola Wielkiego, […]

Lektury
brandy, grappa, recenzje

„Grappa & brandy. Storia e produzione dei figli del vino” to jedna z najbardziej kompleksowych […]

Degustacje
degustacje, rynek, wino

W dniach 10-12 listopada 2026 roku w Shanghai New International Expo Centre odbędzie się 13. […]

Alkohole dnia
whiskey amerykańska, whisky blendowana

Producentem jest Coors Whiskey Co. Mashbill: 15% 4 Year Colorado Single Malt (100% Malt), 35% […]

Degustacje
degustacje

W lipcu spróbowałem 104 nowych alkoholi, sporo polskich trunków, które przychodzą na konkurs Warsaw Spirits […]

Wydarzenia
rynek

W lipcu trafiło do mnie 47 nowych polskich butelek do oceny. Niektóre przedpremierowo, na razie […]

Degustacje
degustacje, wino

7 sierpnia o godzinie 19.30 odbędzie się 241. spotkanie Akademii Wina. Klasyczne koktajle na winie. […]

Alkohole dnia
single malt, whiskey irlandzka

Whiskey z Great Northern Distillery z dwóch rzadkich beczek zabutelkowana w 2025 roku z mocą […]

Przewijanie do góry
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.