Wódka Orkisz cieszy się kolejnym wyróżnieniem – tym razem trunek z oferty Stock Polska został nominowany i rekomendowany w kategorii „Grafika użytkowa i opakowanie” w konkursie „Dobry Wzór”. Konkurs służy promocji najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku i jest najstarszym konkursem wzorniczym w Polsce.


Walory smakowe wódki Orkisz były wielokrotnie doceniane w międzynarodowych konkursach nagradzających najlepsze trunki świata. Ostatnim jej sukcesem jest nagroda w branżowym konkursie World Vodka Awards, gdzie Orkisz wyróżnił się w kategorii World’s Best Varietal Vodka.
Badacze i eksperci z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżnili design i opakowanie wódki Orkisz, nominując ją w kategorii „Grafika użytkowa i opakowanie”. Smukła i elegancka butelka trunku to trzy złote piktogramy, które stanowią o jej niezwykłej historii. Korona symbolizuje wysoką jakość i królewski charakter, kłos to nawiązanie do natury oraz synonim urodzaju, natomiast góry to miejsce pochodzenia tego wyjątkowego zboża, uprawianego z dala od cywilizacji.
Autorem projektu opakowania jest agencja Soul & Mind z Poznania.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail