6 grudnia w Bydgoszczy (ul. Powstańców Wielkopolskich 66) otwarta została Galeria Whisky – nowy sklep z luksusowymi alkoholami. Poza whisky dostępne też są rumy, koniaki czy szampany oraz robione ręcznie czekolady, którymi częstowano podczas otwarcia sklepu. Na odwiedzających czekały też specjalne rabaty.

Komentarze

Komentarze

  1. Małe porównanie cen w Domu Whisky i bydgoskiej pseudoGalerii Whisky: Dalmore 12 w Domu Whisky 170zł w Galerii Whisky 239, Dalmore 15 w DW 295 w GW 399, Dalmore Regalis litrowy w DW 290 w GW 0,7 za 389, Dalmore Dominium w DW 375 w GW 529! Tandetna pozerska parka właścicieli pseudoGalerii Whisky jeszcze na facebooku robi wielkie halo z rabatu 15% na Dalmore 12, ale to nie sztuką wywindować absurdalnie ceny do góry i robić z siebie wielce miłosiernych samarytan. Cała Bydgoszcz już się poznała na pazerności tych tandetnych lanserów i na szczęście wiele osób wie, że tam się alkoholu nie kupuje i snobom kieszeni się nie napełnia.

  2. Niestety mam takie same odczucia odnośnie tego sklepu i właścicieli. Pytając kilkukrotnie o cenę dość rzadkiej whisky malt dostawałem różne ceny od właściciela i właścicielki różniące się nawet o kilkadziesiąt procent, a i tak zawsze była ta sama pusta marketingowa gadka, że nigdzie tak tanio jak u nich nie ma, i że nigdzie indziej takiej butelki nie dostanę. Takie sklepy powinni prowadzić pasjonaci whisky single malt tak jak to jest na zachodzie, a niestety w Galerii Whisky można spotkać się tylko z ogłupianiem, manipulowaniem, kłamaniem i zdzierstwem, aby tylko właściciel nabił sobie kabzę kosmiczną marżą. Ja tym ludziom nie dam zarobić już ani grosza.

  3. stanowczo wszystkim odradzam właścicieli tego sklepu! W zeszłym tygodniu zorganizowali konkurs na swoim profilu facebookowym, gdzie trzeba było zamieścić zdjęcie urządzanego grilla i konkurs miał tak niską popularność, że tylko ja zamieściłam zdjęcie! Była jeszcze jedna osoba, która zdjęcia nie zamieściła a tylko komentarz, ale jednak ta osoba nie spełniła zadania którym było własnie umieszczenie zdjęcia! I jak myślicie…. kto wygrał? osoba, która nie spełniła warunku, a ja jako jedyna która zamieściłam zdjęcie nie zostałam laureatką! Odradzam wszystkim zakupy w tym złodziejskim sklepie, gdzie na półkach nie ma cen, a o cenie klient dowiaduje się na podstawie oceny wyglądu zewnętrznego i na podstawie samochodu, którym klient przyjechał! Sprawdziłam to ze znajomymi, gdzie każdy ze znajomych usłyszał inną cenę za jeden markowy alkohol! A kilkaset metrów dalej w Leclercu ten sam alkohol był o 50% tańszy, a wybór jest trzykrotnie większy i bogatszy! Jeszcze raz wszystkim odradzam zakupy u właścicieli sklepu „galeria whisky”, bo to zwyczajni oszuści, którzy mnie -jedyną osobę która spełniła warunek udziału w konkursie – oszukali!!!! a gdy to samo im napisałam na facebooku, to natychmiast zostałam zablokowana i treść mojego wpisu usunięta! Nie dość że szwindel to jeszcze stalinowska cenzura! OMIJAĆ Z DALEKA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail