Do niedawna „Wina na Widoku”, znajdujące się na Kabatach przy ul. Wąwozowej 23 lok. U1, funkcjonowały jako firmowy sklep dystrybutora gruzińskich win Marani. Dostępny był w nim pełen asortyment tych wybornych trunków. Jako że zainteresowanie gruzińskimi alkoholami wśród Polaków jest coraz większe, firma Marani 1915 Sp. z o.o. postanowiła poszerzyć swoją działalność. I tak właśnie narodził się pomysł otworzenia wine baru.


Wine bar przy sklepie „Wina na Widoku” powstał z myślą o wszystkich miłośnikach tego trunku – zarówno amatorach, jak i profesjonalistach. Przytulne wnętrze, kameralna atmosfera i przede wszystkim – olbrzymi wybór najlepszych, gruzińskich win – właśnie te czynniki mają zdecydować o popularności miejsca. – Wielu naszych stałych klientów sugerowało nam, że brakuje im miejsca, w którym mogliby delektować się smakiem naszych produktów bez konieczności zaopatrywania się w całe butelki. Postanowiliśmy iść za tymi radami i stworzyć przyjemny lokal, w którym każdy podczas jednego wieczoru będzie mógł przetestować kilka win, a także inne alkohole – gruzińską brandy czy chachę. Liczymy, że nasz pomysł spotka się z dużym i pozytywnym odzewem – mówi Vano Makhniashvili z firmy Marani 1915 Sp. z o.o.
Wine bar przy sklepie „Wina na Widoku” czynny jest codziennie, z wyjątkiem świat, od 8.00 do 22.00. Ceny za kieliszek wina rozpoczynają się już od 7 zł.

sklep_wina_na_widoku-001

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail