Znany z „Gwiezdnych wojen” i „Indiana Jones” Harrison Ford odwiedził destylarnię Glenmorangie, by wziąć udział w krótkim filmie promującym ich nową whisky – Glenmorangie 25YO The Altus. Będzie to stała pozycja w ofercie destylarni. To połączenie whisky leżakowanych w beczkach po bourbonie i po winach Madeira w Malmsey. Oferowany z mocą 43%, Glenmorangie The Altus uzupełnia trio flagowych whisky destylarni, czyli obecnie są to też 12YO Original i 18YO Infinita. W UK cena nowej whisky to 550 funtów.
Film z udziałem Harrisona Forda to dziesiąty odcinek cyklu „Pewnego razu w Szkocji” i został zatytułowany „Praca zespołowa”. Ford otrzymuje od Emily Ross, starszej przewodniczki po Glenmorangie, szklankę z whisky, którą obecny na filmie kierownik destylarni, Ed Thom, opisuje jako „coś wyjątkowego”. Pod wrażeniem smaku The Altus, Ford kiwa głową z aprobatą i zwraca się do grupy pracowników destylarni, mówiąc: „Robicie dobrą robotę. Oto wasze dzieło. Za dobrych ludzi z Glenmorang-y. Na zdrowie”. Jego wymowę szybko poprawia pracownik destylarni, Alan Duff Junior: „To Glenmorangie”.
Thom skomentował nową premierę: „Reakcja Harrisona na whisky w filmie jest bardzo szczera. Po zakończeniu zdjęć podzielił się swoją wdzięcznością i uznaniem dla kunsztu zespołu, który ją stworzył. Podczas przerw był bardzo zrelaksowany. Opowiedział nam nawet kilka żartów, które obiecaliśmy zachować w tajemnicy, jeśli nikomu nie opowie o The Altus przed premierą”.
Epizod 10: Team Work
Powstał też Epizod 11: The Experience