Aelia Duty Free Polska rusza z kolejną odsłoną kampanii Born in Poland, czyli Rodem z Polski. Akcja marketingowa została zaplanowana na cały rok, w sześciu dwumiesięcznych cyklach. Jej głównym celem jest promowanie wyjątkowych, polskich marek. W ofercie można znaleźć m.in. dobrze rozpoznawalne produkty, jak np. Wedel oraz Wawel, flagowe alkohole (Chopin, Żubrówka, Wyborowa), a także te bardziej i mniej kojarzone z naszym krajem wysokiej jakości marki kosmetyczne.


Aelia zdecydowała się na stworzenie sekcji wybranych polskich produktów w jednym, łatwym do znalezienia miejscu w sklepie, zapewniając ich dodatkową, widoczną ekspozycję oraz wyróżniając je na tle pozostałej oferty. Promocja jest wspierana animacjami na ekranach digital na kilku portach lotniczych w Polsce oraz dystrybucją katalogów produktowych wśród potencjalnych klientów przez hostessy Aelia Duty Free.
W minionym roku dzięki odpowiedniej ekspozycji, promocji i komunikacji Aelia zwiększyła sprzedaż ponad 70 polskich produktów średnio o 154%. W kategorii alkohole dużą popularnością cieszyły się wina z polskiej winnicy Adoria wytwarzane wyłącznie z lokalnych winogron oraz miody pitne i pszczele firmy Apis.
Aelia Duty Free jest wiodącą marką Lagardère Duty Free – jednostki Lagardère Travel Retail, specjalizującej się w sprzedaży wolnocłowej oraz dóbr luksusowych. Aelia Duty Free jest obecna na polskim rynku od 2005 roku i oferuje szeroki wybór ekskluzywnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych perfum, kosmetyków, alkoholi, słodyczy oraz dodatków (m.in. zegarków czy okularów przeciwsłonecznych). W portfolio Aelia Duty Free znajdują się takie marki jak: Chanel, Dior, Hermes, Yves Saint Laurent i wiele innych.
Obecnie w Polsce funkcjonują 32 sklepy na 10 lotniskach (Warszawa-Chopina, Warszawa-Modlin, Kraków, Szczecin, Lublin, Łódź, Poznań, Katowice, Olsztyn-Szymany, Gdańsk), na których łącznie zatrudnionych jest ponad 450 pracowników będących największą wartością marki. Wykwalifikowany personel zapewnia najwyższą jakość obsługi klienta nie tylko w zakresie doboru odpowiednich produktów, ale również w kwestiach pielęgnacji skóry, makijażu czy dopasowania zapachu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail