Stock Prestige zdobyło aż cztery medale w międzynarodowych konkursach branżowych – dwa razy złoto oraz srebro i brąz! Wyróżnienia zostały przyznane m.in. za wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak.

– Niezwykle cieszymy się, że wódka Stock Prestige ponownie została doceniona przez międzynarodowych destylatorów i koneserów trunków. Otrzymanie czterech medali, w tym aż dwóch złotych, to ogromne wyróżnienie dla marki i wszystkich, którzy za tym sukcesem stoją. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom nagrodzoną najwyższą jakość alkoholu i wyjątkowy smak – komentuje Aleksandra Oleksiak, brand manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.

Dwa razy złoto
Stock Prestige Vodka zdobyła dwa złote medale w prestiżowych konkursach branżowych International Spirit Challenge 2022 oraz Monde Selection. Aby wygrać należało wyróżnić się wyjątkowymi standardami produkcji, które wpływają na smak oraz jakość alkoholu. W obu przypadkach produkty były oceniane przez szanowane na rynku spirytusowym grono ekspertów. W tym roku, Stock Prestige, po raz kolejny udowodnił wartość zdobywając najwyższe wyróżnienia w Wielkiej Brytanii oraz Belgii.

Srebro z San Francisco i brąz na International Wine and Spirit Competition
W San Francisco eksperci oceniający w imieniu World Spirits Competition przyznali srebrny medal dla Stock Prestige Vodka, za jego jakość, smak i aromat. To jednak nie koniec triumfów. Uznane grono sommelierów i destylatorów z International Wine and Spirit Competition, jako kolejni potwierdzili wysoką klasę flagowego produktu marki, przyznając mu brąz.

Informacje o konkursach
Organizowany od 27 lat konkurs International Spirits Challenge 2022 jest jednym z najbardziej docenianych konkursów na świecie. Swój prestiż zawdzięcza doświadczonemu jury, które składa się z szanowanych na rynku spirytusowym ekspertów. Co roku, w tzw. blind testach, oceniają oni produkty, skupiając się na smaku i jakości. Co istotne, w trakcie oceny nie otrzymują żadnych dodatkowych informacji o producencie, cenie czy wyglądzie opakowania.
Monde Selection to konkurs organizowany od 60 lat, w którym ocenianych jest aż 30 kryteriów, w tym m.in.: smak, zapach czy aromat. Monde Selection wyróżnia się tym, że jest jedną z niewielu instytucji badających jakość produktów spożywczych i oferującą globalną ocenę produktów konsumenckich. Każdego roku instytut organizuje setki sesji ewaluacyjnych, podczas których jury poświęca czas na degustację i analizę każdego produktu z osobna.
San Francisco World Spirits Competition to konkurs organizowany od roku 2000. Zdobycie medalu od amerykańskiej organizacji nie tylko pomaga markom wejść i wyróżnić się na rynku amerykańskim i międzynarodowym, ale jest kluczowym krokiem każdego producenta w zdobyciu uznania w branży i wśród konsumentów.
International Wine and Spirit Competition to coroczny konkurs istniejący od 1969 roku, w którym uznani sommelierzy i destylatorzy recenzują alkohole z całego świata, by nagrodzić marki za najwyższą jakość i standardy w danej kategorii. Co roku do konkursu napływają zgłoszenia z ponad 90 krajów. Nagrody przyznawane na IWSC są uznawane za kluczowe wyróżnienia w branży.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail