Jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 16-17 października. Festiwal OSWiA to idealna okazja by spróbować setek różnorodnych win (50 stanowisk) i alkoholi mocnych z całego świata, spotkać się z producentami, a także skorzystać z super ofert rabatowych. 16 października na gości będą czekać winiarze, a dnia następnego będzie można delektować się alkoholami z wyższą zawartością procentów. Miejsce: Forteca Kręgliccy, ul. Zakroczymska 12, Warszawa. Godz. 12-21.00. Bilety dwudniowy: 100 zł.

18 października w Katowicach M&P Alkohole i Wina Świata zaprasza na II Śląski Salon Win i Alkoholi M&P. Na 30 stoiskach będzie można degustować wina, whisky, cognac i inne mocne alkohole, spotkać się z producentami najlepszych alkoholi z całego świata (towarzyszyć im będą tłumacze). Miejsce: Courtyard by Marriott, ul. Uniwersytecka 13, Katowice. Godz. 14-21.00. Bilet: 50 zł.
Na oba wydarzenia bilety można zakupić poprzez stronę internetową https://wina-mp.pl/kup-bilet lub zaraz przed wejściem na festiwal. W cenie biletu każdy otrzymuje kieliszek do degustacji, listę degustacyjną, materiały pomocnicze oraz prezent-niespodziankę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail