26 maja w salach Hotelu Regent w Warszawie odbędzie się XVIII edycja Mistrzostw Polski Sommelierów 2018 (MPS 2018). Organizatorem MPS 2018 jest Stowarzyszenie Sommelierów Polskich (SSP). W zawodach może wziąć udział każdy członek SSP z opłaconymi składkami członkowskimi. Mistrzostwa składają się z dwóch etapów, od godz. 9.00 odbędą się eliminacje, które wyłonią trzech najlepszych zawodników. Finał rozpoczyna się o 17.00, a wcześniej od 15.30 będzie miała miejsce na degustacja win kalifornijskich oraz inne atrakcje winiarskie.


W mistrzostwach organizowanych przez Stowarzyszenie Sommelierów Polskich weźmie udział około 20 sommelierów, a w finale troje najlepszych z nich. Udział w mistrzostwach jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Zgłoszenia do udziału w mistrzostwach należy przesyłać na adres biuro@sommelierzy.pl załączając formularz zgłoszeniowy.
Data zgłoszeń upływa 11 maja 2018. Link do zapisów dla publiczności https://mps2018.evenea.pl/. Miejsce: Hotel Regent, ul. Belwederska 23, Warszawa. Godz. 9-20.00.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail