Festival 2025 Żubrówka zaskoczyła wszystkich strefą Go Wild – połączeniem miejskiej dżungli, nowoczesnego designu i najnowszych technologii. Serce strefy stanowiły ekrany LED z efektem 3D, dzięki którym Żubr – symbol marki – dosłownie „wychodził” z ekranów nad głowami festiwalowiczów. W połączeniu z energetycznym designem i pulsującą muzyką strefa Go Wild stała się jednym z najbardziej obleganych punktów całego festiwalu.
Na scenie pojawili się m.in.: Yarski, KVXP6, Zielak Jr., Barnim, Hagen, Spisek1, Grek x Mitro (N2Minds), Phatrax x Moniura 420 BAILA ELLA, Truant, Wild Stars, Yo Suzi i wielu innych.
Festiwalowicze mogli też zasmakować w koktajlach Żubrówki — w tym letnich propozycjach takich jak Żu Lemon na Żubrówka Żu Kwaśna Cytryna, Cherry Lime, której bazą jest Żubrówka Żu Limonka Wiśnia, Apple Żu na klasycznej Żubrówce Bison Grass oraz kolorowych shotach, które wpisywały się w klimat miejskiej dżungli i tropikalnego chilloutu.
Open’er to jednak tylko przystanek w tegorocznej festiwalowej trasie Żubrówki. Marka była już obecna na Orange Warsaw Festival (30-31 maja, Warszawa), a przed nią jeszcze:
- ZORZA Poznań – 6-7 czerwca
- Audioriver – 11-13 lipca, Łódź
- ZORZA Kraków – 25-26 lipca
- Bittersweet – 14-16 sierpnia, Poznań
- ZORZA Katowice – 29-30 sierpnia