Do listy wyróżnień dla marki Stock Prestige Vodka dołączyły dwa złote medale w konkursach Monde Selection i International Spirits Challenge oraz jeden srebrny w plebiscycie 2021 London Spirits Competition. To kolejne nagrody, które marka otrzymuje w tym roku, po zdobyciu podwójnego złota oraz tytułu Vodka of the Year 2021 w China Wine & Spirits Awards Best Value 2021.

– Jesteśmy dumni z tego, że Stock Prestige Vodka została znowu wyróżniona na arenie międzynarodowej, zdobywając w ostatnim czasie ważne medale w prestiżowych konkursach branżowych. Przyznane nagrody są gwarancją, że nasz flagowy produkt niezmiennie cieszy się uznaniem niezależnych ekspertów, którzy stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość i nietuzinkowy smak. Mamy nadzieję, że głośne sukcesy, odniesione na światowym polu, zbliżą nas do tych konsumentów, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować Stock Prestige Vodka – powiedziała Angelika Para, brand manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.
Monde Selection jest wiodącym instytutem, który ocenia jakość produktów konsumenckich na podstawie różnych parametrów. Proces oceny przeprowadzany jest przez jury składające się z 80 niezależnych ekspertów o międzynarodowej renomie, wśród których znaleźć można enologów, mistrzów sommelierów, inżynierów chemików oraz przedstawicieli mediów specjalistycznych. Do walki o prestiżowe wyróżnienia w tegorocznej edycji konkursu stanęło ponad 1000 firm, które zgłosiły przeszło 3000 produktów z 90 krajów na świecie. Złoty medal dla Stock Prestige Vodka w Monde Selection stanowi potwierdzenie nie tylko najwyższej jakości, ale także wyjątkowego smaku i kunsztu produkcji. Flagowa marka z portfolio Stock Polska triumfuje w tym plebiscycie już drugi rok z rzędu.
Złoty medal został przyznany wódce Stock Prestige również w 26. edycji konkursu International Spirits Challenge, w którym zarejestrowano ponad 1800 zgłoszeń z 70 krajów z całego świata. Wszystkie produkty oceniane są w tzw. „ślepych testach” i otrzymują punkty za aromat, wygląd, smak oraz posmak, a samo wyróżnienie zdobyte w ISC jest jednym z najważniejszych odznaczeń w branży spirytusowej.
Stock Prestige Vodka zdobyła uznanie także nad Tamizą, otrzymując srebro w 4. edycji konkursu 2021 London Spirits Competition. W plebiscycie oceniono alkohole nie tylko pod względem smaku i jakości, ale także opakowania i wartości pieniężnej, punktując każdy zgłoszony produkt w skali od 1-100. Jak co roku, celem konkursu było wyłonienie wyjątkowych trunków, które zwracają uwagę konsumentów, dystrybutorów oraz detalistów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail