Do listy wyróżnień dla marki Stock Prestige Vodka dołączyły dwa złote medale w konkursach Monde Selection i International Spirits Challenge oraz jeden srebrny w plebiscycie 2021 London Spirits Competition. To kolejne nagrody, które marka otrzymuje w tym roku, po zdobyciu podwójnego złota oraz tytułu Vodka of the Year 2021 w China Wine & Spirits Awards Best Value 2021.

– Jesteśmy dumni z tego, że Stock Prestige Vodka została znowu wyróżniona na arenie międzynarodowej, zdobywając w ostatnim czasie ważne medale w prestiżowych konkursach branżowych. Przyznane nagrody są gwarancją, że nasz flagowy produkt niezmiennie cieszy się uznaniem niezależnych ekspertów, którzy stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość i nietuzinkowy smak. Mamy nadzieję, że głośne sukcesy, odniesione na światowym polu, zbliżą nas do tych konsumentów, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować Stock Prestige Vodka – powiedziała Angelika Para, brand manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.
Monde Selection jest wiodącym instytutem, który ocenia jakość produktów konsumenckich na podstawie różnych parametrów. Proces oceny przeprowadzany jest przez jury składające się z 80 niezależnych ekspertów o międzynarodowej renomie, wśród których znaleźć można enologów, mistrzów sommelierów, inżynierów chemików oraz przedstawicieli mediów specjalistycznych. Do walki o prestiżowe wyróżnienia w tegorocznej edycji konkursu stanęło ponad 1000 firm, które zgłosiły przeszło 3000 produktów z 90 krajów na świecie. Złoty medal dla Stock Prestige Vodka w Monde Selection stanowi potwierdzenie nie tylko najwyższej jakości, ale także wyjątkowego smaku i kunsztu produkcji. Flagowa marka z portfolio Stock Polska triumfuje w tym plebiscycie już drugi rok z rzędu.
Złoty medal został przyznany wódce Stock Prestige również w 26. edycji konkursu International Spirits Challenge, w którym zarejestrowano ponad 1800 zgłoszeń z 70 krajów z całego świata. Wszystkie produkty oceniane są w tzw. „ślepych testach” i otrzymują punkty za aromat, wygląd, smak oraz posmak, a samo wyróżnienie zdobyte w ISC jest jednym z najważniejszych odznaczeń w branży spirytusowej.
Stock Prestige Vodka zdobyła uznanie także nad Tamizą, otrzymując srebro w 4. edycji konkursu 2021 London Spirits Competition. W plebiscycie oceniono alkohole nie tylko pod względem smaku i jakości, ale także opakowania i wartości pieniężnej, punktując każdy zgłoszony produkt w skali od 1-100. Jak co roku, celem konkursu było wyłonienie wyjątkowych trunków, które zwracają uwagę konsumentów, dystrybutorów oraz detalistów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail