Od lutego rodzina Rajskiej Cytrusówki powiększa się o dwa kolejne warianty: Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują oraz Cytryna z Melonem.

– Dzięki naszym nowościom chcemy przenieść konsumentów w klimat rajskich wysp, gdzie mogą się zrelaksować i poczuć orzeźwiający smak owoców cytrusowych – mówi Wioleta Chmielewska, brand manager Rajskiej Cytrusówki. – Nasze nowe warianty to dwa smaki na bazie cytryny – podobnie jak poprzednie, dopełnione drugim egzotycznym smakiem.
Wprowadzenie do sprzedaży nowych wariantów Rajskiej Cytrusówki wspierane będzie komunikacją w punktach sprzedaży za pomocą materiałów POS oraz działaniami w kanałach digital i PR. Rajska Cytrusówka Cytryna z Marakują dostępna jest od początku lutego w sklepach handlu tradycyjnego, zaś Rajska Cytrusówka Cytryna z Melonem również dostępna w sprzedaży od początku lutego, w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego. Rekomendowana cena Rajskich Cytrusówek w kanale sprzedaży tradycyjnej to 6,49 zł za 100 ml, 12,99 zł za 200 ml i 24,99 zł za 500 ml.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail