Jury konkursu China Wine & Spirits Awards Best Value 2021 przyznało Stock Prestige Vodka tytuł Vodka of the Year 2021 oraz podwójny złoty medal.

– Nasza marka po raz kolejny triumfuje w międzynarodowym, prestiżowym konkursie, w którym zmierzyła się z alkoholami z aż 85 innych państw. Podwójny złoty medal oraz tytuł Wódki Roku to dla nas wyróżnienie na najwyższym poziomie. Wyniki China Wine & Spirits Awards potwierdzają wyjątkową jakość, staranność oraz dbałość o każdy szczegół podczas procesu produkcji Stock Prestige Vodka – mówi Angelika Para, brand manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.
CWSA (China Wine & Spirits Awards) jest największym i najbardziej prestiżowym konkursem win i alkoholi wysokoprocentowych w Hong Kongu i Chinach. Stu starannie dobranych sędziów (importerów, dystrybutorów, detalistów oraz sommelierów) ocenia zgłoszone alkohole w „ślepych testach”, nie znając ani kraju pochodzenia trunku, nie widząc etykiety oraz butelki. Do tegorocznej rywalizacji stanęły marki z 85 krajów. Medale CWSA „Best Value” nie tylko wskazują na produkty najwyższej jakości, lecz także w istotny sposób wpływają na skuteczność ich sprzedaży.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail