W najnowszej odsłonie kampanii „Tak To Robię” marka Ballantine’s zachęca do podążania własną drogą i kultywowania indywidualności, a wtórują jej w tym: niepokorny rapowy duet PRO8L3M oraz jedna z najbardziej wyrazistych artystek sceny muzycznej – Brodka. Efektem ich wspólnych działań jest wyjątkowy teledysk do utworu „Żar” (Tak To Robię).

Ballantine’s poprzez projekt „Tak To Robię” udowadnia, że można żyć w zgodzie ze sobą, odnosić sukcesy na polu prywatnym i zawodowym, nie zważając na oczekiwania innych. Podążanie utartymi szlakami? Niekoniecznie. W ramach big idea „Tak To Robię”, marka realizuje jeden z głównych celów komunikacyjnych: wparcie i inspirowanie młodych, ambitnych ludzi, którzy nie boją się iść własną drogą z pełną świadomością, że nie ma jednego, właściwego sposobu na udane życie. Najważniejsze, to być wiernym sobie.
Autorzy wideo postawili na prawdziwych ludzi, wykonujących z pasją przeróżne profesje: nauczycielka muzyki dla niesłyszących, kucharz z libańskiego bistro, tancerka vogue, artysta malarz, zaklinacz koni, ogrodniczka z jednej z największych szklarni w tej części Europy. Sześć osobowości i sześć opowieści o niezależności, w których rutyna miesza się z estetyką snu. Teledysk uzupełniają trzy wideo dokumentalne przygotowane przez Filipa Skrońca. Te autentyczne historie, sprawiają, że projekt „ Tak To Robię” staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. A gdy dodamy do tego oprawę muzyczną, artystów Brodki i PRO8L3MU, mamy dokładnie to, co specjaliści od szkockiego blended lubią najbardziej: wyrazisty przekaz, pozostawanie sobą i dobrą muzykę.
– To, co wyróżnia tę odsłonę kampanii „Tak To Robię”, to przede wszystkim udział niezwykłych artystów. Zależało nam na kontynuacji komunikacji w duchu autentyczności, ale tym razem chcieliśmy przygotować coś zupełnie nieoczekiwanego. Dlatego bardzo cieszymy, że Brodka i PRO8L3M przyjęli nasze zaproszenie i współtworzyli z nami ten projekt. W DNA marki Ballantine’s mamy mocno zakorzenioną autentyczność, prawdę, jesteśmy blisko świata artystycznego. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że ten teledysk będzie emanacją naszych wartości. Zaprezentowana przez Andiamo, wolność wypowiadania się w formie dokumentacyjnej, dodatkowo podbija komunikat, że pozostawanie wiernemu sobie, pozbycie się z barków ciężaru oczekiwań, daje wolność i największą satysfakcję. I dokładnie o to nam chodziło! Bo jak lepiej pokazać prawdę w podążaniu własną drogą i odrzuceniu presji społecznych, jak nie poprzez prawdziwe historie – mówi Marcin Zalewski, senior brand manager Ballantine’s Polska.
Działania marki w ramach kampanii „Tak To Robię” na tym etapie się nie kończą. Na specjalnie przygotowanej stronie taktorobie.net można obejrzeć teledysk, marka planuje umieszczać tam także informacje na temat aktywacji i kolejnych działań podejmowanych pod szyldem tego projektu. Szczegóły Ballatine’s będzie także stopniowo komunikował na swoich profilach w mediach społecznościowych: Instagram i Facebook. Kampania promocyjna będzie trwała do połowy 2021 roku.
Za strategię i koncept kreatywny odpowiada agencja VMLY&R, a za komunikację PR agencja Skills Warsaw. Teledysk do utworu „Żar” (Tak To Robię) PRO8L3Mu i Brodki, został wyprodukowany przez SHOOTME we współpracy z duetem reżyserskim Andiamo. Wideo zostało zarejestrowane na taśmie filmowej ARRI SR3 16 mm.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail