Wiosenne drinki z ziołami anonsuje kwietniowa gazetka Tesco. Na okładce litrowa whisky Hankey Bannister za 54,99 zł, wódka Baczewski 0,5 l za 35,99 zł lub Stock Prestige – biała i smakowe w cenach 22,99 zł za 0,5 l. Na czwartej okładce m.in. Żubrówka Czarna 1 l za 49,99 zł, Żubrówka Biała i smakowe po 18,99 zł za 0,5 l, Metaxa 5 ze szklanką 0,7 l za 49,99 zł lub Jim Beam i dwie szklanki 0,7 l za 49,99 zł.


Żubrówka Biała jest najtańszą wódką w kwietniowym katalogu. O złotówkę droższa jest Saska (biała lub smakowa). Inne reklamowane przez Tesco wódki to: Moniuszko, Lubuski, Bols Platinum, Żołądkowa de Luxe, Absolut, Chopin Rye, Husaria, Wyborowa od Mistrza, Amundsen, Smirnoff Black, Copernicus, Biały Bocian, Norvegia, Sobieski, Soplica (w wielu wersjach), Krupnik (podobnie w wielu wersjach). Kuszą niższymi cenami. W gazetce Tesco pojawiła się kolekcja wódek craftowych z Manufaktury Copernicus – Wódka Rzemieślnicza, Księżycówka z Kujaw i Bimber w cenach 26,99 zł za 0,5 l. Szersza grupa konsumentów będzie miała okazję zapoznać się z tymi niezwykłymi trunkami. Jest też w katalogu Miodula Prezydencka rocznik 2016/2017 w cenie 94,99 zł za 0,5 l. Z ciekawostek… koniak Grand Moulin VS za 69,99 zł 0,7 l (co to jest?, nie mam pojęcia).
Poza tym w katalogu krajowe i zagraniczne klasyki: Lubelska, Żołądkowa Gorzka Tradycyjna (w tubie! – 28,99 zł za 0,7 l), Advocaat z Bielska-Białej, Canari, Bacardi, Havana Club, Captain Morgan w dwóch wersjach, gin Lubuski, gin Stock, Gordon’s, Sierra Gold i Silver, Aperol, Sailor Jerry, Jägermeister, Remy Martin VSOP, Torres 10YO, Ballantine’s Finest, Ballantine’s Brasil, Wild Turkey 81, Passport Scotch, Tullamore Dew, Jim Beam Black, Grant’s czerwony ze szklankami, Baileys, Sheridan’s, Johnnie Walker w wielu odsłonach i William Peel, reklamujący się możliwością wygrania biletów na koncert zespołu Metallica. Dalej już wina, piwa, cydry.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail