Marka Chivas Regal ruszyła z kampanią „Jak w górę, to z Wami!”. Celem akcji jest pokazanie, że osobiste i zawodowe sukcesy zawdzięczamy nie tylko sobie, ale także pomocy tych, którzy nas wspierają i inspirują. Kampania Chivas Regal pokazuje, że na drodze, którą podążamy, ważni są ludzie. Ambasadorką akcji została m.in. Anja Rubik – polska supermodelka i aktywistka. Do kampanii marka zaprosiła także inne znane osobowości, z którymi działania wystartują jesienią br. Organizatorzy mają w planach również konkursy z nagrodami dla konsumentów.

„Jak w górę, to z Wami!” to kampania będąca polską adaptacją akcji „I Rise, We Rise!”. Do współpracy marka zaprosiła także innych popularnych twórców. Zaproszenie przyjęli: Ten Typ Mes – znany producent i muzyk, Olga Kordys Kozierowska – prezes Fundacji Sukces Pisany Szminką, znana dziennikarka, autorka książek i coach biznesowy oraz Michał Kempa – popularny stand-uper i prezenter telewizyjny. Już na jesieni ruszy specjalna aktywacja dla konsumentów.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.chivas.com/pl-PL/the-rise PL oraz na Facebooku www.facebook.com/chivaspolska/videos/747646259770767.
Za koncepcje kreatywną odpowiada agencja GONG. Kampania będzie również wspierana poprzez materiały POS w punktach sprzedaży oraz działania PR.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail