Aqua Vitae. Ekskluzywny Magazyn o Alkoholach

Od 2015 roku spółka Biblioteka Analiz Sp. z o.o., znana dotąd na rynku czasopism o książkach, rozpocznie wydawanie dwumiesięcznika „Aqua Vitae. Ekskluzywny Magazyn o Alkoholach”. Redaktorem naczelnym pisma będzie Łukasz Gołębiewski, wieloletni dziennikarz „Rzeczpospolitej”, wydawca, autor serwisu Spirits.com.pl – największego w Polsce internetowego kompendium wiedzy o mocnych alkoholach.

Dwumiesięcznik będzie rozprowadzany w prenumeracie oraz w wybranych sklepach z luksusowymi alkoholami i w najlepszych barach. Cena pojedynczego numeru to 14,99 zł (w tym VAT). Roczna prenumerata kosztować będzie 80 zł.
W każdym numerze znajdą Państwo: wieści z rynku polskiego i ze świata, przegląd nowości w ofercie polskich dystrybutorów alkoholi, rozmowę i temat numeru, reportaż z wizyty w destylarni, a także materiały poświęcone: historii trunków, historii gorzelnictwa, pasjom kolekcjonerskim związanym z alkoholem, kulturze podawania i spożywania alkoholu oraz recenzje książek o alkoholach i noty degustacyjne przedstawiające nowości na rynku alkoholowym.
W lutym redakcja planuje zorganizowanie gali przyznania nagród dla Alkoholi 2014 roku w różnych kategoriach mocnych trunków.
Zapraszamy Państwa do publikowania informacji o Państwa ofercie – poniżej zamieszczamy cennik wybranych formatów reklamowych. Atrakcyjna szata graficzna i wysokiej jakości papier kredowy pozwalają na najlepszą prezentację produktów.
Do pierwszego numeru przygotowaliśmy specjalną ofertę reklamową z rabatem 50% od cen z cennika.

Reklama całostronicowa wewnątrz numeru    5000 zł
Rozkładówka  8000 zł
II i III strona okładki  7000 zł
IV strona okładki    10000 zł
Insert indywidualna wycena

Podane ceny nie obejmują kosztów przygotowania materiałów do druku.
Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%
Rabat na wszystkie reklamy – 50%

Zespół redakcyjny: Łukasz Gołębiewski (redaktor naczelny), Jarosław Buss, Łukasz Czajka,  Mirosław Pawlina, Bogumił Rychlak, Ewa Tenderenda-Ożóg (sekretarz redakcji)
Wydawca: Biblioteka Analiz Sp. z o.o.
Adres redakcji: 00-048 Warszawa, ul. Mazowiecka 6/8 p. 416
e-mail: redakcja@aqua-vitae.pl

1 komentarz do “Aqua Vitae. Ekskluzywny Magazyn o Alkoholach”

  1. Fajnie, że pojawiają się jakieś tytuły dla osób interesujących się ambitniejszymi trunkami, innymi niż wino. Najpierw magazyn o whisky, a teraz Aqua! Trzymam kciuki, i życzę powodzenia!

Komentarze są wyłączone.

Scroll to Top
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Warsaw Spirits Competition 2024

Rejestracja otwarta

Zgłoś swoje uczestnictwo w festiwalu!
Zniżka EARLY BIRD -10% do 31 marca.

Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.