Kiedy w 1986 roku okazało się, że marka armaniaku Damblat, powstającego w Castelnau d’Auzan nie ma sukcesora, jej agent eksportowy, Jean-Claude Havion, postanowił na bazie części zapasów w magazynach Damblat stworzyć własny armaniak, który nazwał Baron de Castelnau. Właścicielem marki została rodzinna firma Vasconia. Samuel i Lionel Havion są negocjantami, zestawiają obecnie armaniaki z destylatów od różnych małych producentów z Ténarèze i Bas Armagnac. Kupują białe eau-de-vie, które wlewają do nowych beczek ma pierwsze dwa lata, a potem do starych beczek na dłuższy czas. W ofercie są vintage zaczynając od lat 60. XX wieku oraz liczne kupaże, włączając w to ekskluzywną edycję Baron de Castelnau 50YO. W ostatnich latach do biznesu dołączył syn Samuela, Léo Havion, a ofertę postanowiono poszerzyć o gin, wódkę, rum i własne whisky. Zbudowano własną destylarnię, otwartą w maju 2022 roku w Vieux-Boucau
Od 2019 roku rodzina Havion wróciła do nazwy historycznego właściciela piwnic i teraz nowe armaniaki już są butelkowane jako J.Damblat, w tym także vintage. Pod marką J.Damblat można m.in. dostać Vintage 1924, 1932, 1935, 1936, spory wybór z lat 40. i 50. Odtworzono dawną stylistykę etykiet. Pod marką Baron de Castelnau butelkują obecnie calvados.
Historia domu armaniakowego Damblat sięga 1859 roku, a na aukcjach można kupić butelki Dablat nawet z końca XIX wieku. Stworzył go Jean Damblat, kupiec i winogradnik w regionie Castelnau d’Auzan. Miał 40 ha swoich winnic, eksportował do wielu krajów. Rodzinny biznes przejął po nim Edward, potem Pierre Damblat, aż biznes przeszedł w ręce rodziny Havion.