jedna najładniejszych butelek w tym segmencie cenowym jeszcze nabrała blasku wraz z odświeżoną etykietą. Biały Bocian w wersji gluten free został zastąpiony przez Białego Bociana Bio Organic Vodka. I jest to zmiana korzystna. Aromat jest bardzo ciekawy – nuty warzywne i korzenne – dzięgiel, nuta chrzanu, ziemistość. W degustacji w ciemno wziąłbym ją za wódkę ziemniaczaną, zwłaszcza, że także w ustach jest przyjemna słodycz skrobiowa. To inna słodycz niż w poprzedniej wersji, gdzie czuć było syrop cukrowy. Ale nie tylko czuć słodycz, jest też delikatna pikantność w połączeniu z ziołowością, jak pieprz cubeba. Ta ziołowość jest bardzo wyraźna w długim finiszu. Teraz to jest naprawdę bardzo dobra wódka.

Komentarze

Komentarze

  1. Witam, widziałem tą wódkę w Lidlu ale ostatecznie nie kupiłem i żałuję. Wiecie może gdzie można ją kupić ?? Byłem w makro i tesco ale nie maja. W internecie też nie znalazłem zbyt wiele informacji o tej wódce. Czy ktoś coś wie ?????

  2. Smialo, jedna z najlepszych wódek jakie przyszlo mi sie próbowac. Zdecydowanie mozna polecic. W tej cenie ciezko by mi bylo wskazac cos lepszego.

    • Sam kupiłem w Lidlu, z myślą, że pewnie pójdzie do nalewek, a tu miła niespodzianka, dobra wódka na każdy dzień. Możesz bez obawy brać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail