International Beverage Holdings Limited oraz Pinot Wine & Spirits, rozpoczęły trzecią edycję konkursu barmańskiego Hankey Bannister Cup – Istota Stylu. Nagroda jest szczególna – trójka szczęśliwych zwycięzców pojedzie do Szkocji, zdobyć doświadczenie w pracy w jednej z wyjątkowych destylarni należących do Inver House.

Konkurs jest otwarty na innowacje, uczestnicy mogą przygotować autorski koktajl oparty na dowolnych składnikach, pod warunkiem, że najważniejszym z nich będzie whisky Hankey Bannister. Należy także uzasadnić, w jaki sposób Hankey Bannister oddaje styl koktajlu i pracy barmana. Oceny wykonania, prezentacji i smaku dokona profesjonalne jury.
Już 24 czerwca rozpoczęły się zapisy do udziału w konkursie. Obowiązują warunki udziału i regulamin konkursu, które można znaleźć na stronie www.hankeybannistercup.pl. Konkurs trwa do 24 lipca. Do konkursu zakwalifikują się wszystkie prace przesłane do 24 lipca do godziny 23:59. Zespół sędziowski spośród nich wybierze 30 najlepszych, a ich autorzy zostaną zaproszeni do udziału w półfinale.
Półfinały odbędą się w Warszawie, Gdańsku i Krakowie w dniach 5-7 sierpnia. Dokładne szczegóły oraz lokalizację zostaną zakomunikowane na stronie facebook marki Hankey Bannister. Ich uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie i zaprezentowanie swojej Istoty Stylu oraz o podzielenie się z sędziami inspiracją stojącą za koktajlem. Tego samego wieczoru jury ogłosi dwóch zwycięzców z każdego półfinału.
Finał konkursu odbędzie się podczas imprezy Better Bar w Gdańsku w restauracji stary Maneż, gdzie 19 sierpnia zaprezentuje się sześciu finalistów.
Nagrodą główną w konkursie Hankey Bannister Cup 2019 – Istota Stylu jest wyjazd do Szkocji dla trzech osób. Wycieczka obejmuje: przeloty, noclegi, gościnną zmianę przy produkcji whisky w destylarni Balmenach (zamkniętej na co dzień dla zwiedzających), wyżywienie i zwiedzanie Edynburga.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail