nowa receptura wódki Luksusowej, która zawsze była wódką ziemniaczaną, z nutami skrobiowymi, słodkimi, ziemistymi. Konsumenci lubili Luksusową za jej wyraźnie ziemniaczany smak. Co dał dodatek spirytusu żytniego? Na pewno zmienił się aromat, jest bardziej pieprzny, choć wciąż w tle jest nuta słodyczy, wanilii, nawet toffi. Smak wyrazisty, dużo bardziej cierpki niż w klasycznej Luksusowej, jest nuta kwaśnych winogron, pieprz, ale jest i krochmal znany z wersji klasycznej. Ładnie się to poukładało. Finisz gładki, delikatny – winogrona, grejpfrut, kardamon, jednocześnie długi, pozostawiający przyjemną cierpkość w ustach. Moc – 40%. Nowa receptura zastąpi starą, Luksusowa ziemniaczana jest dostępna tylko do wyczerpania zapasów.

Komentarze

Komentarze

  1. Szczerze to 17 lat piłem luksusową mam jeszcze stare butelki pamiątki po chrzcinach czy weselu i wiem że nowa receptura to nieporozumienie!

    Nigdy nie kupujcie tego nowego fajansu.

  2. Tragedia. Wczoraj to coś wypiłem. Ostatnio coś mi nie podeszła, wczoraj przetestowałem znowu i cos mi nie grało, dlatego sprawdziłem o co chodzi… Nie sprawdziłem składu. Teraz wszystko jasne. Luksusowa odchodzi z mojego barka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail