Stanowisko dyrektora generalnego CEDC International objął Marek Malinowski, który będzie odpowiadał za wszystkie aspekty działalności firmy w Polsce, w tym planowanie strategiczne i zarządzanie operacyjne markami własnymi i agencyjnymi, a także produkcję i łańcuch dostaw, dystrybucję, marketing, finanse, IT, HR i PR. Marek Malinowski jest jednym z najbardziej doświadczonych menedżerów na polskim rynku mocnych alkoholi. W latach 2002-2012 był dyrektorem generalnym Stock Polska. Ze Stock Spirits Group był związany do 2015 roku, ostatnio jako dyrektor zarządzający w Czechach i na Słowacji. Marek Malinowski jest absolwentem fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, posiada również dyplom MBA Uniwersytetu w Illinois.


Vassilen Tzanov, który w ostatnich miesiącach kierował organizacją CEDC w okresie przejściowym, powrócił do Rosji, gdzie będzie kontynuował pracę jako dyrektor generalny Roust w Rosji.

Komentarze

Komentarze

  1. Hello
    Mr Malinoski for sure was NOT general manager of Stock Polska at least until 2008 when Stock was sold from Eckes to Oaktree.
    Until Stock Spa belonged to Eckes (until 2008) the role of country manager/GM in Poland was covered by myself (Dr. Alessandro Rolla) being employed in Stock Spa Italy (who belonged to Eckes group).
    Best regards
    A.R

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail