The Last Port zaprasza na polską premierę pierwszego na świecie białego rum botanicznego Union Lemon & Leaf., którą poprowadzi właściciel marki Ruben Maduro. Odbędą się dwie prezentacje w Warszawie, 11 września o 21:00 w Ten Bar Cocktails & Friends Royal Wilanów oraz 12 września o 14:00 w The Roots Cocktail Bar & More. Producent rumu, firma Spirited Union Distillery, znana jest z marki Union Spice & Sea Salt – rumu botanicznego z dodatkiem soli anana. Ich polskim przedstawicielem jest The Last Port.

Union Lemon & Leaf Rum to drugi rum w asortymencie Spirited Union Rum, po ciemniejszym Union Spice & Sea Salt. Jest to rum w stylu agricole z Mauritiusa, wykonany z cytryn uprawianych wzdłuż wybrzeża Amalfi. Spirited Union destyluje niebieskie liście eukaliptusa, aby stworzyć równowagę cytrynowo-ziołowych smaków, łącząc je z czarną herbatą Sri Lankan Highland. Wszystko wykończone jest korą kina, pieprzem Sarawak oraz korzeniem Sarsaparilli.
Mówi Ruben Maduro: „Naszym celem jest stworzenie unii między rozległym i kolorowym światem botaniki – zrodzenie żywych i ekscytujących rumów botanicznych. Spirited Union Distillery to botaniczna destylarnia rumu z misją wprowadzenia nowego podejścia do rumu, z dala od sztucznych aromatów i niezdrowej słodyczy”.
Ilość miejsc bardzo ograniczona. Zapisy i rezerwacje: pkozyra@thelastport.com.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail