Kolejne wyróżnienia dla Stock Prestige

Do listy wyróżnień dla marki Stock Prestige Vodka dołączyły dwa złote medale w konkursach Monde Selection i International Spirits Challenge oraz jeden srebrny w plebiscycie 2021 London Spirits Competition. To kolejne nagrody, które marka otrzymuje w tym roku, po zdobyciu podwójnego złota oraz tytułu Vodka of the Year 2021 w China Wine & Spirits Awards Best Value 2021.

Czytaj więcej

Polski barman walczy z najlepszymi miksologami świata

Maciej Mazur przeszedł do drugiego etapu prestiżowego Tío Pepe 1on1 virtual bartender’s challenge, czyli międzynarodowego konkursu kreacji koktajli bazujących na słynnej Tío Pepe i innych sherry hiszpańskiej firmy González Byass! To pierwszy raz, gdy w zawodach startuje barman z Polski. Kolejny pojedynek Polaka, tym razem z przedstawicielem Niemiec, już za kilka dni.

Czytaj więcej

Po raz pierwszy w Polsce

10 kwietnia odbyła się impreza zatytułowana Tasting and Voting session for Spirit of Speyside Whisky Awards in Poland. 45 polskich jurorów wybierało najlepszą whisky ze Speyside. Po raz pierwszy w historii konkursu Polska została zaproszona do udziału w głosowaniu. Gospodarzem polskiego wydarzenia było M&P, razem z „Aqua Vitae” i Spirits.com.pl. O destylarniach, które uczestniczyły w konkursie opowiedział Fergus Simpson.

Czytaj więcej

Lepanto Solera Gran Reserva ze złotem

Lepanto to jedyna linia brandy de Jerez powstająca w całości w Andaluzji i w dodatku z bardzo andaluzyjskiej odmiany, jaką jest palomino fino. Jej nadzwyczajny aromat i delikatnie dotknięcie słodyczy (dojrzewała 12 lat w beczkach po sherry) zachwyciło sędziów międzynarodowego konkursu Meininger International Spirits Awards. W Polsce linię Lepanto dystrybuuje Dom Wina.

Czytaj więcej

Dwór Sieraków z tytułem Gold Outstanding

Sędziowie International Wine & Spirits Competition przyznali wódkom Dwór Sieraków Superior i Śliwa z tarniną po 98 punktów i medale Gold Outstanding. To kolejny duży sukces tej marki. W 2019 roku Dwór Sieraków Superior i Palona dostały srebro na Spirits Selection by Concours Mondial de Bruxelles, a w 2018 Superior zgarnął tytuł Poland Vodka of the Year na 9. Annual New York International Spirits Competition. Spirytualia marki Dwór Sieraków znalazły też uznanie w Polsce otrzymując trzy złote medale w konkursie Warsaw Spirits Competition 2018.

Czytaj więcej

Konkurs Hankey Bannister

Od 30 października do 31 grudnia Hankey Bannister Polska przygotował dla konsumentów konkurs, w którym główną nagrodą są dwa vouchery o wartości 6000 zł do wykorzystania w luksusowym salonie krawieckim Buczyński. Dodatkowo do wygrania 10 szalików kaszmirowych i 10 butelek Hankey Bannister 21YO. Wystarczy zakupić dowolną butelkę Hankey Bannister, zachować paragon oraz wysłać zgłoszenie konkursowe, odpowiadając na pytanie: Kto lub co jest dla Ciebie ikoną stylu i dlaczego? Istota stylu wywodzi się bezpośrednio od dwóch prawdziwych, historycznych postaci, którymi są twórcy marki: Beaumont Hankey i Hugh Bannister. W 1757 roku w Londynie stworzyli szkocką whisky Hankey Bannister, która po dziś dzień odzwierciedla dualizm założycieli.

Czytaj więcej