Początek roku przyniósł dwa ważne branżowe wyróżnienia dla Stock Prestige Vodka. To złoty medal za jakość i smak, przyznany przez ceniony na całym świecie Instytut Jakości Monde Selection oraz srebro w kategorii smaku w konkursie San Francisco World Spirits Competition.

– Stock Prestige Vodka po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem kategorii premium. To już drugie wyróżnienie dla marki w międzynarodowym konkursie w San Francisco oraz kolejne złoto w badaniu Monde Selection. Te nagrody potwierdzają staranność i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji Stock Prestige. Wierzymy, że dzięki uznaniu światowych ekspertów zyska jeszcze większą popularność, szczególnie wśród nowych konsumentów – mówi Magdalena Szatko, brand manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.
Laureaci obu konkursów należą do najlepszych w swoich kategoriach na całym świecie, a zdobyte wyróżnienia – do najważniejszych dla branży spirytusowej.

Złoto od Monde Selection

To działająca od 1961 roku instytucja, zajmująca się badaniem jakości artykułów spożywczych. Wykwalifikowani, doświadczeni, a przede wszystkim niezależni eksperci oceniają produkty najpierw w tzw. ślepych testach, a następnie poddają je szczegółowym testom laboratoryjnym. W swojej kategorii, wśród 300 innych, zgłoszonych alkoholi Stock Prestige Vodka zdobyła jedne z najwyższych not za jakość, smak i kunszt produkcji.

Srebro w San Francisco

To uznany zarówno w handlu, jak i wśród konsumentów, organizowany od 2000 roku konkurs. Stock Prestige Vodka rywalizowała z ponad 3000 alkoholi z ok. 30 krajów i tak jak w badaniu Monde Selection przeszła tzw. ślepe testy. Zdobyła ogromne uznanie wśród niezależnego jury – oprócz srebrnego medalu w kategorii smaku, została także uhonorowana certyfikatem potwierdzającym najwyższe standardy produkcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail