Produkty Toruńskich Wódek Gatunkowych zostały wyróżnione w międzynarodowym konkursie San Francisco World Spirits Competition.  Nagrodzona została marka: Retman Crystal Vodka 40% oraz Retman Strong Vodka 50%. Do tej pory jest to największe i najważniejsze wyróżnienie przyznane alkoholom z portfolio TWG.
The San Francisco World Spirits Competition jest jednym z najbardziej wpływowych konkursów na świecie, organizowanym od 2000 roku. Przez lata zdobywał reputację zarówno w handlu, jak i wśród konsumentów. W ocenie produktów kładziony jest nacisk na uczciwość i bezstronność.
Zdobywcy medali SFWSC to zarówno najbardziej renomowani międzynarodowi gorzelnicy, jak i producenci małych partii.
Medal SFWSC jest nie tylko świadectwem ciężkiej pracy, ale również powszechnie uznawanym wskaźnikiem wyjątkowej jakości i rzemiosła. Wyróżnienie w kategorii smaku jest respektowane w całej branży alkoholowej oraz pomaga markom wyróżnić się na arenie międzynarodowej.
Jury, przeprowadzając tzw. „ślepe testy” degustuje trunki, skupiając się na ich smaku i jakości. W trakcie oceny nie otrzymuje żadnych dodatkowych informacji o producencie, cenie czy wyglądzie opakowania.
Nagrodzone alkohole Toruńskich Wódek Gatunkowych to zbożowe wódki premium.
Retman Crystal Vodka to wódka czysta o mocy 40%, niezwykle aksamitna w smaku. Retman Strong Vodka to także wódka czysta, ale o mocy 50%. Wysoka jakość produktu wynika z oryginalnej receptury: wody pochodzącej z ujęcia wody znajdującego się na terenie zakładu oraz destylatów ze sprawdzonych gorzelni rolniczych. Sama marka Retman zainspirowana jest bogatą historią Wisły i transportu rzecznego (Retman, który kierował spławem, wskazywał statkom bezpieczną drogę).
Udział w tym prestiżowym konkursie i zdobycie nagrody jest kolejnym potwierdzeniem tego, że liczy się jakość, a produkty Toruńskich Wódek Gatunkowych mogą konkurować z najlepszymi graczami na światowym rynku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail