Tej zimy, w Zakopanem, Szczyrku i Stroniu Śląskim, parkują przyczepy Jacka. To trzy miejsca, w których można poczuć prawdziwy klimat Lynchburga, miejscowości, w której od 1866 roku tworzona jest Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. A tych, których zimowe szlaki biegną przez inne rejony Polski, Jack zaprasza na cykl imprez Jack Lives Here – organizowanych w klubach na terenie całego kraju.

Trzy strefy Jack’a, to miejsca, w których rytm życia wyznacza klimat południowego, amerykańskiego miasteczka. Ze znajdujących się tam czarnych przyczep barmani serwują drinki, którymi można się niespiesznie delektować, odpoczywając na znajdujących się wokół leżakach. A repertuar koktajli doskonale wpisuje się w atmosferę zimowych wieczorów, spędzanych z ekipą przyjaciół i znajomych. Znajduje się w nim Lynchburg Lemonade, w którym smak Jack Daniel’s Tennessee Whiskey podkręca orzeźwiająca lemoniada i przygotowywany na ciepło Jack Honey Hot Toddy, w którym miodowy Jack Daniel’s Tennessee Honey łączy się z aromatami korzennych przypraw. Fani klasyki mogą spróbować Jack Rye Sour, tym razem przygotowywanego na bazie żytniego Jack’a, a tropiciele wyjątkowych wrażeń – rozpalającego, choć zmrożonego Jack Daniel’s Tennessee Fire.
Na tych zaś, którzy podczas zimowych wypadów nie zdołają odwiedzić jednego z trzech miast, w których pojawią się przyczepy Jack’a, czekają liczne akcje promocyjne w całej Polsce. Ich uczestnicy będą mieli okazję poznać charakter Jack’a, a równocześnie zgarnąć atrakcyjne gadżety z logo whiskey z Lynchburga.
Miejsca, w których stoją przyczepy Jack’a:
Zakopane Gubałówka
Szczyrk Hotel Meta
Stronie Śląskie Hotel Perła

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail