Tegoroczne wakacje zapowiadają się wyjątkowo smakowicie. Żubrówka Bison Grass i jej trzy dzikie warianty – Rajskie Jabłko, Dzika Czereśnia i Leśna Poziomka – rozpoczynają Akcję Lato. Ze specjalną żubrówkową przyczepą ruszają do największych miast Polski oraz na najważniejsze letnie festiwale, z mnóstwem atrakcji dla wszystkich fanów dobrej zabawy.

Charakterystyczna, żubrówkowa przyczepa w ramach swojej trasy pojawi się przy najlepszych lokalach w całej Polsce. Dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy w letnim klimacie, Żubrówka przygotowała wiele atrakcji. Kupując specjalnie skomponowane drinki na bazie Żubrówki Bison Grass lub shoty jednego z trzech najnowszych wariantów – Rajskiego Jabłka, Dzikiej Czereśni i Leśnej Poziomki – każdy ma szansę na zdobycie dzikich gadżetów: chilloutowych puf, ręczników plażowych, czapek, tatuaży, wlepek czy idealnych na plażę japonek. Oczywiście, wszystko w dzikim, żubrówkowym klimacie wprost z Puszczy Białowieskiej.
Akcja Lato to jednak nie koniec aktywności przygotowanych na sezon wakacyjny przez Żubrówkę Bison Grass. Marka, jak co roku, rusza również na podbój największych, letnich festiwali muzycznych w Polsce. Na gości takich imprez muzycznych jak Open’er Festival, OFF Festival czy Tauron, czekać będzie zupełnie nowa, spektakularna strefa Żubrówki Bison Grass. Dzięki wykorzystaniu naturalnych produktów, marka przeniesie gości strefy prosto w dzikie ostępy Puszczy Białowieskiej. Na wszystkich fanów muzyki czekać będzie także strefa chilloutu, w której m.in. można będzie zrobić sobie specjalne, dzikie tatuaże inspirowane roślinnymi motywami, ozdobić fryzury we współpracy ze stylistami, czy zrobić sobie festiwalowe zdjęcie w żubrówkowym klimacie aparatem Instax.
Nowe warianty Żubrówki Bison Grass na rynku pojawiły się na początku marca w opakowaniach z odświeżonymi logotypami marki i etykietami, nawiązującymi do jej tradycji i historii.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail