Firma CEDC wraz z Baltona Duty Free, prezentują nową oprawę Żubrówki na lotnisku Chopina w Warszawie. Dedykowana wyłącznie Żubrówce przestrzeń otwarta pod koniec stycznia br., zajmuje kilkadziesiąt metrów kwadratowych w nowym sklepie Baltona Duty Free.


Koncept stoiska, zaprojektowany przez Studio Otwarte, odwołuje się do motywów przyrody i natury, wykorzystując naturalne materiały, jak drewno i kamień oraz eksponując źdźbła trawy żubrowej, stanowiące wyróżnik Żubrówki Bison Grass. W projekcie zastosowano również akcenty z miedzi, które są nawiązaniem do metalowych kadzi, stosowanych w tradycyjnym procesie produkcji wódki.
Atrakcją dla pasażerów jest również ekspozycja z żywym ekosystemem, symbolizującym pochodzenie Żubrówki z Puszczy Białowieskiej i jej dziką naturę.
W ofercie strefy Żubrówki znajdują się wszystkie najważniejsze warianty marki, od Żubrówki Bison Grass, po czyste wódki, jak Żubrówka Biała czy Żubrówka Czarna. Nie brakuje także ostatnich nowości Żubrówki Czarnej: dwóch wariantów leżakowanych w beczkach z dębu i jesionu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail