Stock Prestige Bartender VR League to pierwsze na świecie przedsięwzięcie dla barmanów amatorów i profesjonalistów, które pozwala uczestnikom „zanurzyć się” w wirtualnym barze przygotowując konkursowe drinki. 3 października w Gdańsku w Starym Maneżu o atrakcyjne nagrody rywalizowało ze sobą kilkunastu barmanów. Wyłoniono trzech zwycięzców, a laureat pierwszego miejsca już wkrótce weźmie udział w finale Stock Prestige Bartender VR League w Warszawie.


1 miejsce i awans do Wielkiego Finału: Mark Rybak
2 miejsce: Michał Kobylański
3 miejsce: Patryk Żmuda Trzebiatowski
W całym cyklu bierze udział 32 barmanów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Wielki Finał odbędzie się 17 października w Warszawie i zmierzą się z nim laureaci rozgrywek w Gdańsku, Krakowie oraz Warszawie. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody tj. Laptopy VR Ready czy zestawy wirtualnej rzeczywistości.
Aplikacja Bartender VR League zainspirowana grą barmańską „Bartender VR Simulator” została opracowana przez firmę VR Factory we współpracy z sześciokrotnym mistrzem świata barmanów, Tomaszem Małkiem. Projekt ten został nagrodzony w tym roku na największej konferencji branżowej Game Developers Conference w San Francisco jako jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie aplikacji wirtualnej rzeczywistości w kategorii „Trening – Edukacja”.
Więcej szczegółów na temat Stock Prestige Bartender VR League można znaleźć na stronie www.spbvrl.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail