12000 ginów w GINferno

GINferno.app to największa baza ginów na świecie, obecnie kataloguje ponad 12000 ginów z 78 różnych krajów, z ponad 4800 firm. Zawiera również 10 tysięcy przepisów i ocen. Aplikacja wystartowała w 2020 roku jako dzieło niemieckich entuzjastów ginu. Regularnie aktualizowaną aplikację GINferno.app można bezpłatnie pobrać z Apple App Store i Google Play.

GINferno.app zawiera przegląd świata ginu, trafiają tu nowe giny, limitowane edycje ginów lub edycje butelek/designu, aktualizowane każdego dnia. Od wersji aplikacji 6.0 (uruchomionej w listopadzie 2022) są tu nowe propozycje G&T, najlepiej i najwyżej oceniane giny ostatniego tygodnia, ostatniego miesiąca i ostatniego roku – dostępne bezpośrednio na ekranie startowym. Mozna też m.in. dodawać własne rekomendacje ginów i dedykowanych im koktajli, dodawać gin do wirtualnego paska użytkownika, tworząc osobistą listę życzeń i udostępniając znajomym. Każdy użytkownik może skonfigurować wirtualny pokój degustacyjny i zapraszać znajomych. Jest też możliwość zakupu ginów w powiązanych z aplikacją sklepach online na razie w: Australii, Austrii, Danii, Francji, Niemczech, Włoszech i Holandii. Kolejne kraje będą dodawane.
Aby zwiększyć użyteczność i komfort użytkowników aplikacja GINferno.app jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.
Pobierz aplikację GINferno
IOS: https://apps.apple.com/gb/app/ginferno/id1511467045
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=app.ginferno.consumer

Scroll to Top
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Warsaw Spirits Competition 2024

Rejestracja otwarta

Zgłoś swoje uczestnictwo w festiwalu!
Zniżka EARLY BIRD -10% do 31 marca.

Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.