W urokliwym Pałacyku Szucha 3 kwietnia rozpoczął działalność Sailing Poland Cocktail Bar, w którym koktajle inspirowane są najsłynniejszymi regatami morskimi na świecie. Kartę uzupełnia spora selekcja rumów, które wybornie smakują zarówno same, jak i w unikalnych drinkach. Sailing Poland Cocktail Bar mieszczący się w odrestaurowanym Pałacyku Szucha to przede wszystkim niezwykła przestrzeń w prestiżowej lokalizacji, z mocnymi akcentami marynistycznymi. Miejsce w pełni oddaje pasję właścicieli.

– Nasz cocktail bar zaprasza każdego, kto ma ochotę poczuć się niczym w raju. Gama różnorodnych drinków ze wszystkich stron świata, pozwala odprężyć i poczuć się jak na Karaibach lub, nieco bliżej, u wybrzeży Saint Tropez. To wszystko przy akompaniamencie relaksującej muzyki, którą wielu z nas kojarzy z podobnych miejsc na całym świecie – mówi Michał Kępiński, marketing director Sailing Poland Cocktail Bar.
W menu królują wyszukane koktajle. Warto spróbować m.in. „Giraglii” opartej na brandy, likierze kasztanowym, porto i czekoladzie. Dla osób poszukujących lżejszych propozycji i świeżości idealnym koktajlem będzie „Middle Sea Race” na bazie ginu, fiołków i mięty.
Nie sposób też nie wspomnieć o rumach z ponad dwudziestu krajów świata, które tworzą bogatą i unikalną kolekcję w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od rumów ciężkich i dymnych do tych ujmujących lekkością i słodyczą. Znajdzie się też coś smakowitego dla amatorów whisky czy ginu.
– Jestem pewien, że każdy z naszych gości znajdzie tu coś dla siebie. Doskonała selekcja rumów, których ilość będzie sukcesywnie wzrastać, autorskie koktajle oraz serwis na najwyższym poziomie to nasze główne atuty. Dla nas każdy gość jest najważniejszy – mówi szef baru, Jędrzej Ciepliński, który doświadczenie zawodowe zdobywał w legendarnym hotelu „Victoria” oraz najlepszych warszawskich cocktail barach. Wymagający klienci docenią również zimne przekąski kreatywnie dobrane do alkoholi.
W Sailing Poland Cocktail Bar można będzie spędzić wieczór w barze oglądając relacje sportowe na wielkoformatowym ekranie, posłuchać muzyki z klasycznych płyt winylowych w towarzystwie dziennikarzy Radiowej Trojki czy wziąć udział w spotkaniach z ludźmi ze świata biznesu i sportu, prowadzonych m.in. przez Łukasza Grassa.
Nowy cocktail bar mieści się w siedzibie Sailing Poland Yacht Club, klubie żeglarsko-biznesowym, który zrzesza pasjonatów żeglarstwa, ludzi biznesu i mediów. Miejsce jest otwarte dla wszystkich gości od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17.00 do 24.00, a w piątki i soboty od 17:00 do 1.00.

Komentarze

Autor: gd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail