7 maja o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie w cyklu Akademii Wina online, tym razem będą to wina z Prowansji, białe oraz różowe Barbebelle Rose Fleuri, uważane za jedno z najlepszych różowych win na świecie. Organizatorzy opowiedzą o winnicach, pokażą zdjęcia i poprowadzą komentowaną degustację win na platformie komunikacyjnej, która umożliwi zadawanie pytań i dzielenie się własnymi odczuciami smakowymi. Każdy uczestnik otrzyma kurierem butelki wybranych win.

Barbebelle Blanc Fleuri
Przyjemna i delikatna kompozycja trzech odmian winogron: rolle (50%), ugni blanc (30%) i sauvignon blanc (20%). Fermentacja i dojrzewanie przebiegało w kadziach ze stali nierdzewnej. Bukiet aromatyczny i świeży, pełen akcentów owoców egzotycznych i białych kwiatów. W smaku eleganckie, delikatne i bardzo owocowe. Świetne na aperitif, do przystawek, sałatek, kozich serów, ryb oraz owoców morza.
59 zł

Barbebelle Rose Fleuri
Delikatna kompozycja typowych prowansalskich szczepów: grenache (50%) cinsault (40%) i syrah (10%). Wino o subtelnym, kwiatowym aromacie, w smaku gładkie, bardzo świeże i przyjemne, z wyraźnie wyczuwalnymi akcentami cytrusów i marakuji. Świetne na aperitif, do delikatnych sałatek, sushi i ceviche. Dobrze komponuje się z daniami orientalnymi.
59 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail