Dom Wina otworzył nowy sklep we Wrocławiu. Lokal mieścić się na pierwszym piętrze Galerii Handlowej Wroclavia przy ul. Suchej 1 (w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP). Na półkach znajdziemy kilkaset pozycji od ponad 80 dostawców ze wszystkich najważniejszych regionów winiarskich świata, w tym wiele luksusowych marek. Dom Wina jest wyłącznym, polskim dystrybutorem większości z nich. Entuzjaści polskich win mają do dyspozycji ich cały regał, a na nim mocną reprezentację takich dolnośląskich winnic jak: Moderna, Silesian i Jadwiga.

– Byliśmy w każdej winiarni, z której importujemy wino, testowaliśmy każdy rocznik, mamy najwyższy możliwy poziom kontroli jakości – mówi Paweł Gąsiorek, prezes Domu Wina. – Obchodzimy w tym roku 25-lecie. Na moich oczach zmienił się kraj, styl życia i świadomość konsumencka. Polacy chcą dziś solidnych produktów znanych marek i właśnie takie znajdą w naszych sklepach specjalistycznych – dodaje.
Oprócz win, w sklepie dostępne się także wysokogatunkowe alkohole mocne: whisky, koniaki, brandy oraz akcesoria do win i alkoholi.
To drugi (obok sklepu w budynku galerii handlowej Sky Tower) lokal Domu Wina we Wrocławiu. Podobne sklepy działają w Warszawie i Krakowie – łącznie jest ich siedem.
Wrocławska placówka otwarta jest codziennie (z wyjątkiem niedziel) od godziny 9.00 do 21.00. Obowiązują w niej wszystkie programy lojalnościowe Klubu Domu Wina. Personel zapewnia fachowe doradztwo, eleganckie opakowania oraz w razie potrzeby – dostawę win do domu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail