Dobry alkohol wymaga odpowiedniej oprawy. Jeśli szukacie szklanych opakowań, które są dopasowane idealnie do Waszych potrzeb, charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkowym wzornictwem, z pomocą spieszy polska huta Edwanex. W jej bogatej ofercie odkryjecie duży wybór interesujących butelek i karafek. A może wolicie zrealizować od podstaw własny projekt? To również jest możliwe. Zobaczcie, co proponuje ten doświadczony producent szkła.

Edwanex to rodzinna huta zlokalizowana w okolicach Lublina, która już od ponad 40 lat kreuje piękno w szkle. Wytwarza opakowania szklane i szkło użytkowe. W asortymencie znajdziecie szeroki wachlarz gotowych produktów o różnych kształtach, rozmiarach (nawet do jednego metra wysokości) i pojemnościach od 50 ml aż do 4,5 l! Rodzą się tu również produkty wykonywane ręcznie, co wymaga ogromnych umiejętności i precyzji. A wszystko to w barwie o najwyższej jakości – super flint.

Co jeszcze? Jeśli marzą Wam się dodatkowe zdobienia na opakowaniach szklanych, do wyboru macie: grawer w formie, piaskowanie, sitodruk i malowanie natryskowe. Przygotowanie form oraz wszystkie zdobienia wykonuje się na terenie zakładu. Ponieważ Edwanex to nieduża huta, koszt wdrożenia nowego asortymentu jest bardzo atrakcyjny. Producent oferuje także małe partie produkcyjne – już od 10 tysięcy sztuk – i niespotykaną na rynku elastyczność produkcyjną.

Macie własną wizję szklanych opakowań na alkohol? Żaden problem. Huta wcieli w czyn dowolny pomysł klienta. Wystarczy, że przyjdziecie z ogólną koncepcją, a Edwanex wykona resztę: od projektu, przez prototyp, opakowanie i dekoracje, aż po logistykę.

Zainteresowani? Koniecznie przejrzyjcie katalog internetowy. Więcej informacji o hucie znajdziecie też na stronie internetowej. Producentowi zaufało już wielu klientów polskich i zagranicznych. Może nadeszła pora, byście dołączyli do tego grona?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail