Gwiazdą tegorocznych 15. Targów Wina EnoExpo w Krakowie (15-17 listopada, ul. Galicyjska 9) będzie Elizabeth Gabay, znawczyni i propagatorka rosé. Na zaproszenie magazynu „Czas Wina” Elizabeth Gabay spotka się z wielbicielami i producentami win różowych zarówno na EnoExpo, jak i podczas ekskluzywnej kolacji w Dworze Sieraków (16 listopada).


Elizabeth Gabay jest przewodniczącą jury International Rosé Championship, przyjeżdża do Polski by promować ideę konkursu poświęconego wyłącznie winom rosé. Pierwsza, zakończona sukcesem edycja konkursu odbyła się w maju 2017 roku w Dworze Sieraków pod Krakowem – organizatorem konkursu IRC jest magazyn „Czas Wina”. Druga edycja odbędzie się wiosną 2018 roku.
„Czas Wina” i Grupa Dom Wina zapraszają na otwartą degustację win konkursowych, która potrwa przez trzy dni targowe na stoisku E26.

Plan spotkań z Elizabeth Gabay
16 listopada 2017 (czwartek)
godz. 13.00-15.00 Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie EnoExpo.
Masterclass z wyborem win różowych z całego świata, wyróżnionych w maju 2017 roku medalami konkursu – prowadzenie Elizabeth Gabay. Wstęp bezpłatny tylko z zaproszeniami. Rezerwacja zaproszeń: www.rosechampionship.com.
godz. 19.00-22.00
Dwór Sieraków k/Krakowa
Kolacja klubowa z wyborem win rosé, z udziałem Elizabeth Gabay. Wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy o winach rosé. Prowadzenie kolacji Justyna Korn-Suchocka, redaktor magazynu Czas Wina. Więcej: www.czaswina.pl.
17 listopada 2017 (piątek)
14.00-14.30 Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie EnoExpo, EnoArena – wstęp wolny.
„O rewolucji rosé na świecie” – rozmowę o nowym trendach, popularności win różowych a także o nowej książce Elizabeth Gabay poprowadzą Michał Bardel i Wojciech Gogoliński – redaktorzy magazynu Czas Wina.
14.45-16.00 Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie EnoExpo, Sala Budapeszt C.

Komentarze

Źródło: fot. Wojciech Karliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail