Festiwal Whisky i Wina Al. Capone

W dniach 14-15 czerwca na parkingu przy Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się pierwszy Festiwalu Whisky i Wina Al. Capone. Wydarzenie ma na celu promowanie różnych gatunków whisky i wina, zapoznanie się z procesem ich produkcji, a także integrację miłośników tych trunków. Patronat Honorowy nad wydarzeniem przyjął Prezydent Miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek. 

Podczas wydarzenia przewidziane są liczne degustacje, warsztaty dotyczące historii oraz produkcji whisky i wina oraz atrakcje w postaci występów artystycznych. W festiwalu weźmie udział ok. 70 wystawców, a także ambasadorzy renomowanych marek zagranicznych ze Szkocji, Irlandii,  Francji, Włoch oraz Gruzji. Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Podczas dwóch dni festiwalu organizatorzy przewidują ok. 3000 uczestników. Osoby odwiedzające mogą zakupić bilet pojedynczy na piątek lub sobotę, a także karnet dwudniowy poprzez platformę eBilet. Bilety będą również dostępne w sklepach Al. Capone.
Planowane są dwa namioty po 30 stoisk dla wystawców, kilka stoisk premium wystawców, strefa masterclass (warsztaty dodatkowo biletowane), strefa gastronomiczna (około 6-8 foodtrucków), strefa chill połączona ze stoiskiem z cygarami, scena wraz z ekranami LED – na scenie będą odbywały się liczne prelekcje i rozmowy z ekspertami, konkursy i wsytępy na scenie DJ. W piątek i sobotę odbędzie się koncert zespołu coverowego. Na terenie festiwalu będzie również funkcjonował sklep Al. Capone, w którym oprócz zakupu „waluty festiwalowej” będzie można zakupić pamiątkowe gadżety oraz produkty wystawców w formie całych butelek. Organizator planuje również specjalne wydania kilku trunków z myślą o gościach imprezy.
W piątek festiwal rozpocznie się o godz. 15:00 i zakończy się o 22:00
W sobotę od godz. 13:00 do 22:00.
Sprzedaż biletów: https://www.ebilet.pl/biznes/targi/festiwal-whisky-i-wina

Zostaw komentarz

Scroll to Top
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Warsaw Spirits Competition 2024

Rejestracja otwarta

Zgłoś swoje uczestnictwo w festiwalu!

Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.