FORT WHISKY shop & more to nowy projekt – kontynuacja lokalu z Fortu Służew – który stał się domem sklepu SingleMalt.pl.

W 2019 roku powstał pierwszy lokal FORT WHISKY shop & bar. Stanowił unikalne połączenie specjalistycznego sklepu z whisky i innymi alkoholami oraz profesjonalnego baru z unikalną ofertą setek whisky dostępnych na kieliszki. Jedną z ważniejszych części działalności było też szerzenie wiedzy o kulturze, historii i produkcji, a także o sposobach degustacji, oceny alkoholi i odpowiedzialnego delektowania się walorami najciekawszych alkoholi świata. Przestrzeń w zabytkowych murach wojskowych koszar wybudowanych w ramach warszawskich fortów obronnych tworzyła niepowtarzalny styl i klimat. W skutek pandemii lokal musiał ograniczyć swoją działalność, by ostatecznie zmienić charakter i otworzyć się w nowym kształcie i nowym miejscu.
Od sierpnia SingleMalt.pl zaprasza do FORT WHISKY shop & more – specjalistycznego sklepu z ogromną ofertą różnych alkoholi, centrum whisky i edukacji, szkoleń i degustacji, a także miejsca spotkań dla klientów indywidualnych, grup przyjaciół, czy znajomych. Wykfalifikowany personel służy pomocą, doradztwem i z przyjemnością dobierze najlepszy trunek do okazji, gustu i potrzeb. FORT WHISKY shop & more regularnie organizuje szkolenia, degustacje i inne wydarzenia. Na życzenie klientów przygotowane mogą być nietypowe zlecenia, eventy i imprezy, jak np. element wieczoru kawalerskiego, czy panieńskiego, urodzin, spotkania biznesowego, integracyjnego czy towarzyskiego. FORT WHISKY shop & more stanowi też punkt odbioru zamówień internetowych SingleMalt.pl. Adres sklepu i punktu odbioru zamówień FORT WHISKY ul. Ryżowa 45A lokal 2, 02-495 Warszawa, tel.: 22 662 60 81, 531 WHISKY (944 759).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail