Do sklepów trafia zupełnie nowa marka wódki w porfolio CEDC – Husaria, będąca hołdem dla polskiej armii konnej. – Wraz z marką Husaria dumnie wkraczamy na rynek z ambicją podbicia segmentu wódek czystych premium – mówi Joanna Nowakowska, marketing manager marki Husaria. – Obecnie segment czystych wódek premium kształtowany jest przez dwie główne kategorie marek: te oferujące międzynarodowy prestiż oraz te nawiązujące do polskości i tradycji. Opierając się na naszym dziedzictwie kulturowym i podkreślając dumę z historycznych osiągnięć, stworzyliśmy wódkę pod nazwą Husaria. Jesteśmy przekonani, że dzięki precyzji jej przygotowania, uda nam się podbić serca konsumentów.


Butelka inspirowana szarżującą jazdą, ozdobiona jest subtelnymi grawerami, przypominającymi husarskie skrzydła. Kształt etykiety marki nawiązuje do łopoczących na wietrze proporców na husarskich kopiach. Charakterystyczny, delikatny motyw siatki, który znajduje się na etykiecie oraz na zakrętce Husarii inspirowany jest bogatą w detale zbroją używaną przez tę legendarną formację.
Wprowadzenie do sprzedaży wódki Husaria wspierane jest działaniami PR, kampanią w mediach społecznościowych i magazynach handlowych, oraz materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach. Nowa marka wódki dostępna jest w sprzedaży od początku stycznia. Rekomendowane ceny to: 11,99 zł za 200 ml, 23,99 zł za 500 ml i 34,99 zł za 700 ml.

Komentarze

Komentarze

 1. From US, my wife is Polish. I’ve been coming to Poland for extended stays for 10 years. I have done all sorts of Polish celebrations and dinners. I thought Stock was the best vodka until having Husaria. Even drunk warm there is little burn in the throat. When cold it’s like drinking ice cold water, cooling and refreshing. There is a kick to it that alcohol brings, it isn’t water! I love the name and the Hussar on the front of the bottle, representing a glorious time in Polish history. My wife has made me quite aware of Poland’s history. My wife who doesn’t fancy vodka, was very impressed with your product. I definitely will be taking a bottle back to the US. Thanks for making such a great vodka!!!

 2. Więcek w znaczeniu, że stosunkowo więcej:)

  Ale jak byliśmy na jednej imprezie, o czym już pisałem, było 4 Amundsen’y, zamrażarka jedna i mało nowoczesna, żeby nie powiedzieć archaiczna, 3 Amundsen’y się schłodziły, a jeden wziął i zamarzł na kość. To jakbyś to wytłumaczył? Inne trunki też się tylko schłodziły.

  • Jak mowilem masz tam +/-0,3% moze we wszystkich byla rowna moc 40 i wiecej a w tej jednej byla mniejsza 39,7% no i mogla lezec blizej agregatu:) czynnikow jest wiele ale na ostatnim miejscu umiescilbym moc bo kary sa tak wielkie ze nikt by nieryzykowal celowego obnizania mocy. Oczywiscie moglo cos pojsc nie tak w produkcji np. Butelka po plukaniu nie zostala do konca oprozniona lub proznia wysala troche wiecej wiec takie wachniecie mocy na pojedynczych butelkach moze sie zdazyc. Jednak ja mi wodka zamarznie to sie nieprzejmuje bo nawet 1% roznicy nie zmieni smaku:)

 3. Witam.
  Po wyjęciu z zamrażarki tenże alkohol zmienił się w lód. Co to jest, woda alkoholizowana? Zastanawiam się gdzie jest ta jakość?

  • wódka w odpowiednich warunkach (tj. odowiednio niskiej temperaturze) zawsze ci zamarznie, nieważne z jakiej kategorii cenowej

   • Nie znam się na zamrażarkach, ale przy założeniu, że wódka 40% zamarza w -26 stopniach, zaś wódka 50% w -40 stopniach, zaś zamrażarki przeważnie mają maksymalną zdolność do -25 stopni, to albo powstały jakieś zamrażarki mające większą zdolność albo po prostu wódka zawierała więcej wody niż etanolu.

    • Wódka zazwyczaj zawiera więcej wody niz etanolu;) a powaznie tak 40% zamarza przy -26 st.C wiec jest to mozliwe w domowym sprzecie bo tam temp. Jest +/- 3 st.C i wodka ma 40% +/-0.3% wiec jak wszystkie warunki sie zgraja to zamarznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail