Marka Glenfiddich zyskała nowego polskiego brand ambasadora. Został nim Kuba Magnuszewski, szef baru warszawskiego lokalu 6 Cocktails i barman z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej.


Kuba Magnuszewski związany jest z branżą HoReCa i sektorem hospitality od 2008 roku. Przez lata Kuba zbierał doświadczenie w warszawskich barach i restauracjach, by w 2014 roku stworzyć pierwszy w Polsce lokal speakeasy, czyli 6 Cocktails. Do tej pory z powodzeniem przyjmuje on kolejnych gości serwując pyszne koktajle oraz szerząc pasję do gościnności. Jako barman i szef baru, Kuba startował w licznych branżowych konkursach, dwukrotnie wygrywając zawody w konkurencjach dotyczących szybkości i dokładności – Bar Fight w Gdańsku oraz organizowany przez warszawski lokal The Roots – International Bartender Day. Największym osiągnięciem w jego karierze jest jednak dwukrotna wygrana w Ultimate Bartender Championship, konkursie organizowanym pod patronatem innej szkockiej whisky z rodziny William Grant & Sons, Monkey Shoulder. Wygrywając konkurs w 2017 roku, Kuba uzyskał jednocześnie najlepszy wynik w skali globalnej.
– Jesteśmy niezwykle dumni z możliwości współpracy z tak utytułowanym i doświadczonym barmanem jak Kuba – mówi Paweł Iwanowicz, brand manager marki Glenfiddich. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna i uda nam się dotrzeć z wiedzą o marce do jeszcze szerszego audytorium, zarówno w świecie barmanów, jak i miłośników whisky.
Nowy Brand Ambasador marki Glenfiddich równocześnie jest niezwykle aktywnym uczestnikiem wydarzeń związanych z gastronomią, również na polach jej rozwoju i edukacji w tym zakresie. Przez ostatnie lata Kuba dzielił się swoją wiedzą i pasją nie tylko w lokalu 6 Cocktails, ale również prowadził szkolenia i warsztaty dla młodych barmanów w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Somelierów oraz w Bar Work Academy. W 2018 roku wraz z 3 innymi trenerami współtworzył projekt Master Craft Academy, łączący barmańską praktykę i wiedzę teoretyczną z wiedzą produktową o alkoholach.

Komentarze

Komentarze

  1. Brałem udział w dwóch degustacjach Glenfiddich jakie prowadził p. Kuba i muszę przyznać, że z miłą chęcią spotkałbym się z nim na kolejnych „chwilach opowieści” o whisky ponownie. Bardzo zrównoważony, świetnie przygotowany i kompletny prowadzący to podstawa sukcesu. Takim właśnie jest Kuba Magnuszewski.
    Z całego serca polecam tego profesjonalnego i z dużą wiedzą Brand Ambasadora.
    Przy okazji chciałbym serdecznie pozdrowić p. Kubę. 👍

  2. Mając na uwadze jak wiele osób potrafi Kuba Magnuszewski zainteresować whisky Glenfiddich 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 🥃 🧐 należy mieć na uwadze, że nominacja na polskiego brand ambasadora nie podlega dyskusji ! 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail