Senator Komorowski Organic Vodka została nagrodzona tytułem i statuetką Luksusowa Marka Roku 2017. Wyróżnienie przyznano podczas uroczystej gali na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Impreza jest organizowana od ośmiu lat. Każdego roku wydarzenie gromadzi setki polskich i światowych liderów biznesu, oferujących najlepsze produkty i usługi klasy premium. W gali licznie uczestniczą też przedstawiciele świata kultury, sztuki, rozrywki i sportu. To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu wielu renomowanych marek, spośród których każda uważana jest za synonim luksusu i wysokiej jakości.


Tegorocznej edycji gali towarzyszył szereg dodatkowych atrakcji, w tym m.in. występ mistrza barmańskiego Krzysztofa Drabika, charytatywna licytacja na rzecz Fundacji Jestem Optymistą oraz prezentacja samochodów marki Rolls-Royce. Wieczór poprowadzili Kasia Motloch i Maciej Orłoś.
Jak informuje producent, BZK Alco S.A., Senator Komorowski Organic Vodka powstaje z wyselekcjonowanego, uprawianego w certyfikowanych gospodarstwach ekologicznych żyta i krystalicznie czystej wody z własnych źródeł. Powstaje w niewielkich ilościach z użyciem procesu powolnej destylacji i specjalnie wydłużonej rektyfikacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail