Firma Henkell Polska wprowadziła na rynek Dalkowski Advocaat w opakowaniu z czekoladkami likieru jajecznego. Całości dopełnia elegancki karton z przezroczystym wiekiem, pięknie eksponującymi zawartość opakowania. Dalkowski Advocaat to wyważona kompozycja żółtek jaj kurzych oraz alkoholu. Jest znakomitym dodatkiem do lodów i deserów. Lekka, kremowa konsystencja sprawia, iż smakuje również w czystej postaci.

Od niego wszystko się zaczęło
W listopadzie 1909 roku Ludwik Dalkowski otworzył w Poznaniu Fabrykę Likwiorów, Destylację i Hurtownię Alkoholi, pod adresem Ostrówek 10/11.
W 1921 bracia Ludwik i Roman Dalkowski wykupili Fabrykę Wódek i Likierów Franza Graffa w Toruniu, z siedzibą przy ul. Królowej Jadwigi 16. O Dalkowskich pisano wówczas „Ludzie w średnim wieku, żonaci, pochodzą z Poznania i są z zawodu destylatorami. Właściciele są ludźmi pracowitem i zapobiegliwymi i starają się sprostać swoim zobowiązaniom”.
Dzisiaj ten dorobek i tradycja są kontynuowane przez firmę Henkell Polska.

Henkell Polska
Henkell Polska to globalny sprzedawca alkoholi. Firma eksportuje swoje trunki do 20 krajów świata, została wyróżniona ponad 100 nagrodami i medalami na wielu prestiżowych konkursach.

Likier Dalkowski Advocaat z czekoladkami zestaw: ok. 20 zł, dostępny w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

Komentarze

Autor: informacja: Henkell Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail