Po ubiegłorocznym wprowadzeniu podstawowego wariantu do oficjalnej sprzedaży na polskim rynku, teraz na sklepowych półkach pojawią się dwie limitowane edycje wódki Russian Standard, inspirowane klasycznym, rosyjskim rzemiosłem XIX wieku.


Pierwsza z limitowanych edycji marki to Russian Standard Cloisonné Edition. Piękne opakowanie tej wódki zostało zainspirowane staranną techniką zdobienia Cloisonné, wysoce cenioną na dworze carów rosyjskich w Sankt Petersburgu. Polega ona na tworzeniu niezwykłych wzorów z drobnych, metalowych elementów. Powstałe w ten sposób wolne przestrzenie wypełniane były emalią i kamieniami szlachetnymi. Ta technika była wykorzystywana głównie do tworzenia biżuterii i dekorowania drobnych przedmiotów codziennego użytku. Wiele słynnych jaj Fabergé, stworzonych dla rosyjskiej rodziny carskiej, zostało starannie wykonanych z użyciem misternie nakładanej emalii i właśnie one stały się inspiracją dla tej edycji wódki Russian Standard.
Druga z limitowanych edycji, Russian Standard Lyubavin Edition, inspirowana jest pracami oficjalnego jubilera rosyjskiego dworu carskiego. Pracownia Lyubavina, która znajdowała się w Sankt Petersburgu, słynęła z łączenia barokowego stylu z art nouveau i elementami starorosyjskiego folkloru. Sam carski jubiler współpracował z pracownią złotniczą Fabergé i uznawany jest za jednego z czołowych artystów złotego wieku emalierstwa rosyjskiego. Bogactwo jego prac przejawia się w misternie malowanych złotych ornamentach, których odzwierciedleniem jest właśnie butelka Russian Standard Lyubavin Edition.
– Wprowadzenie limitowanych edycji wódki Russian Standard na polski rynek to kolejny element naszej strategii. Chcemy budować wśród konsumentów świadomość ekskluzywnego charakteru tej marki rosyjskiej wódki numer jeden, a dwie wyjątkowe edycje w bogato zdobionych opakowaniach są jego idealnym podkreśleniem – mówi Karolina Wróblewska, brand manager Russian Standard.
Wprowadzenie do sprzedaży limitowanych edycji wódki Russian Standard wspierane będzie materiałami POS oraz działaniami PR i w kanale prasy handlowej. Russian Standard Cloisonne Edition i Russian Standard Lyubavin Edition dostępne będą na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego od kwietnia w butelkach o pojemności 700 ml. Rekomendowana cena nowości to 39,99 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail