Nalewka Babuni to od wielu lat lider w segmencie likierów, a jednocześnie najlepiej rozpoznawalna marka w swojej kategorii w Polsce. Jest wielokrotną laureatką nagród przyznawanych zarówno przez profesjonalistów, jak również przez konsumentów, była m.in. pierwszym w historii alkoholem nominowanym do konkursu Teraz Polska. Lubiana jest nie tylko przez polskich konsumentów ponieważ z powodzeniem sprzedaje się w wielu krajach na świecie m.in.: w Niemczech, na Litwie, w Holandii, Anglii, USA oraz Kanadzie.


nalewka_babuni_4_smaki_razem_800px-001Nowa Nalewka Babuni to nadal ten sam produkt, ale o pełniejszym smaku świeżych i soczystych owoców. Jak informuje producent, degustacja nowych owocowych Nalewek Babuni przypomina wyprawę do ogrodu Babuni pełnego soczystych dojrzałych owoców, wygrzewających się w letnim słońcu.
Rodzina Nalewek Babuni to cztery propozycje: Wiśniowa Nalewka Babuni, Gruszkowa Nalewka Babuni, Pigwowa Nalewka Babuni oraz Malinowa Nalewka Babuni.
Nalewka Babuni oferowana jest w charakterystycznej karafkowej butelce 500 ml o upominkowym charakterze. Oryginalna butelka zamknięta jest okrągłym, drewnianym korkiem, a całość dopełnia elegancka wstążka z ręcznie przyczepianą etykietą, na której oznaczony jest rocznik maceratu użytego do wytworzenia trunku. Przez grube szkło można podziwiać głęboki kolor trunku – nawiązujący do esencji owoców, które wchodzą w jego skład: soczystych wiśni, delikatnych malin, słodko-cierpkiej pigwy lub aromatycznych gruszek.
Sugerowana cena: 22-25 zł za butelkę 0,5 l.

Komentarze

Komentarze

  1. Wczoraj kupilam Nalewke babuni. Pamietam ta nalewke z ponad 20 lat.
    To samo opakowanie ,a to co w srodku nie ma nic wspolnego z nalewka z przed lat.
    To sam ocet ze sztucznym smakiem, ktory tylko przypomina wisnie.
    Co sie stalo ?! Czy producent sie zmienil? Jesli tak ,to nie nazywajcie tego czegos nalewka babuni , bo to jest kompromitacja.
    Ktos zepsul wspanialy produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail