Stock zaprezentował nowy smak w linii wódek i nalewek Saska – Wiśnia z Nutą Rumu. Trunek jest dostępny w butelkach o pojemności 100 ml, 200 ml oraz 500 ml. Kusi aromatem dojrzałych owoców i uzupełnia portfolio wariantów Saskiej: Śliwki Węgierki, Czarnego Bzu oraz Dzikiej Róży, jak również Dębowej i Saskiej Czystej. Marka Saska zadebiutowała w 2015 roku.


– Saska to marka z ogromnym potencjałem, dlatego stale pracujemy nad jej rozwojem i powiększamy portfolio jej produktów. Szukamy nieoczywistych połączeń, które będą odpowiadały gustom naszych konsumentów. Wiśnia z Nutą Rumu to propozycja, która doskonale sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów. Kiedy temperatura na zewnątrz spada, przenosimy się z przyjaciółmi z pleneru do ciepłego mieszkania. To doskonały moment, aby poczęstować ich czymś wyjątkowym, co pasuje do jesiennej aury i sprzyja niespiesznemu delektowaniu się. Mam nadzieję, że nowy wariant Saskiej spotka się z ciepłym przyjęciem konsumentów i będzie częstym towarzyszem podczas wyjątkowych spotkań – mówi Bartosz Paśko, junior brand manager w Stock Polska.
Wiśnia z Nutą Rumu to nie jedyna nowość w portfolio Saskiej w tym roku. Stock Polska zapowiada, że już wkrótce oferta marki powiększy się o kolejną propozycję.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail