Wyprodukowana przez Masterpress SA na zlecenie firmy Stock Polska etykieta limitowanej edycji wódki Stock Prestige Carbon zwyciężyła w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu AWA Sleeve Label Awards w kategorii „Heat TD Shrink Sleeves”.

– Zwycięstwo w tak prestiżowym międzynarodowym konkursie sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, skomentował Waldemar Zdrodowski, prezes zarządu Masterpress SA. – Wyprodukowanie tej unikalnej etykiety jest nie tylko ilustracją najwyższych możliwości technologicznych Masterpress na tle branży, ale przede wszystkim owocem znakomitej współpracy z klientem na wszystkich etapach realizacji projektu. Chcę bardzo podziękować firmie Stock Polska za okazane nam zaufanie – dodał Waldemar Zdrodowski.
Opakowanie limitowanej edycji Stock Prestige Carbon zostało zainspirowane wyglądem i fakturą włókna węglowego, materiału cechującego się lekkością, unikalnym wyglądem oraz wytrzymałością. Mieniące się odcieniami czerni sploty włókien węglowych doskonale sprawdzają się jako luksusowe wykończenie i taki właśnie charakter firma Stock Polska chciała nadać butelkom limitowanej edycji swojego sztandarowego produktu.
Jury konkursu AWA Sleeve Label Awards 2018, w skład którego weszli niezależni eksperci branży opakowaniowej, bardzo wysoko oceniło etykietę limitowanej edycji Stock Prestige Carbon, komplementując „dyskretną elegancję, która nie tylko przykuwa uwagę, ale również podkreśla prestiżowy charakter produktu” oraz stwierdzając, że „zarówno jakość designu, jak i technologiczne aspekty wykonania etykiety Stock Prestige Carbon można zaliczyć do grona najlepszych, z jakimi kiedykolwiek mieli do czynienia”.
Nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii konkursu zostały wręczone podczas specjalnej uroczystości w ramach AWA International Sleeve Label Conference and Exhibition, która odbyła się w dniach 19-20 kwietnia w Atlancie w USA. Konkurs, którego pierwsza edycja odbyła się w 2015 r., organizuje AWA Alexander Watson Associates, międzynarodowa firma specjalizująca się w badaniach rynku, dostarczaniu informacji oraz wszechstronnym doradztwie dla branży opakowań.
Masterpress SA to czołowy producent etykiet shrink sleeve w Europie oraz etykiet samoprzylepnych. Swój sukces zawdzięcza wdrożeniu hybrydowej koncepcji druku opakowań. Łączy ona zalety fleksografii, rotograwiury, druku offsetowego i sitodruku w ramach jednego procesu. Wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą za oryginalne i niepospolite realizacje etykiet termokurczliwych. Firma produkuje również urządzenia do aplikacji i obkurczania etykiet shrink sleeve. Świadczy też usługi dekorowania opakowań etykietami sleeve na miejscu lub u klienta.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail