Podobnie jak w latach poprzednich, Whisky Live Warsaw zawita do Centrum Praskiego Koneser, które z uwagi na swoją historię i dziedzictwo doskonale wpisało się w klimat corocznych spotkań wszystkich fanów alkoholi premium. Z uwagi na aktualne ograniczenia związane z liczbą osób przebywających na jednej przestrzeni, festiwal przybierze formę trzydniowej imprezy, odbywającej się w terminie 1-3 października (czwartek-sobota). W obecnej sytuacji rekordowa liczba wystawców oraz stoisk przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Priorytetem staje się kwestia bezpieczeństwa gości festiwalowych. Z tego powodu formuła oraz frekwencja Whisky Live Warsaw będą uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

W ciągu trzech dni festiwalowych odbędzie się pięć pięciogodzinnych sesji. Limit dla każdej sesji wyniesie 500 uczestników. W czwartek planowana jest jedna sesja w godzinach popołudniowych, natomiast pozostałe dni WLW (piątek i sobota) zostaną podzielone na dwie sesje z dwugodzinną przerwą na niezbędne kwestie porządkowe oraz dezynfekcję przestrzeni festiwalowej.
„Jesteśmy świadomi tego, że dalsze zamknięcie granic ograniczy napływ gości specjalnych oraz przedstawicieli zagranicznych destylarni. Zależy nam jednak, aby nawet w tych trudnych czasach, spowodowanych pandemią koronawirusa, Whisky Live Warsaw zachował swoją ciągłość, a Państwo mieli okazję spotkać się w gronie entuzjastów whisky i po raz kolejny odbyć wyjątkową podróż smakową, zapominając – przynajmniej na chwilę – o problemach dnia codziennego. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt na Whisky Live Warsaw 2020 był niezapomnianą i przede wszystkim bezpieczną przygodą” – pisze Jarosław Buss, organizator Whisky Live Warsaw
Wszystkie informacje dotyczące WLW 2020 będzie można znaleźć na stronie internetowej www.whiskylivewarsaw.com oraz w kanałach social media. Z początkiem sierpnia rozpoczyna się sprzedaż biletów online na festiwal. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla każdej sesji, lepiej nie zwlekać z zakupem biletu do ostatniej chwili.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Subskrypcja newsletter

Najnowsze wpisy wprost do Twojej skrzynki e-mail