Wine Paris & Vinexpo Paris

Piąta edycja Targów Wine Paris & Vinexpo Paris odbędzie się w dniach 12-14 lutego 2024 w Centrum Wystawowym Paris Expo Porte de Versailles. Flagowe wydarzenie grupy Vinexposium przygotowuje się do zwiększenia doświadczenia, zgromadzi profesjonalistów z branży win i alkoholi mocnych z całego świata.

Międzynarodowi producenci coraz liczniej uczestniczą w targach Wine Paris i Vinexpo Paris, z jednej strony liczba nowych wystawców rośnie, z drugiej – zwiększa się powierzchnia wystawowa targów.
Włochy w 2024 roku zajmą o 40% więcej powierzchni i po raz pierwszy w Paryżu zapełnią całą halę. Niemcy, Słowenia, Liban i Republika Południowej Afryki podwoją swoją powierzchnię wystawienniczą. Republika Południowej Afryki będzie obecna po raz pierwszy. Kraje Nowego Świata będą szerzej reprezentowane, w targach po raz pierwszy będzie uczestniczyć Nowa Zelandiai po raz pierwszy Australia , stany Kalifornia, Nowy Jork, Oregon i po raz pierwszy Wirginia będą reprezentowały USA, będą też m.in. Urugwaj i Chile. Oczywiście nie zabraknie Hiszpanii czy Portugalii.
Sektor Be Spirits zgromadzi 25 rodzajów alkoholi. Reprezentowane będą produkty pochodzące z wielu zakątków świata: ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Francji, Niemiec, Irlandii, Holandii, Polski, Singapuru, Kanady i Słowacji, i wielu innych krajów.
W 2024 roku w ramach Be Spirits pojawią się nowe kategorie wraz z wprowadzeniem piw i cydrów. Częściej będą prezentowane zamienniki bezalkoholowe lub o niskiej zawartości alkoholu (bez/niskoalkoholowe). Pavillon Craft, przestrzeń dedykowana odkryciom w ramach Be Spirits, zostanie podzielona na trzy strefy: alkohole, piwo i cydr oraz napoje bez/niskoalkoholowe.
Infinite Bar zaprezentuje kreatywność wielkich miksologów w ramach 20 barów na powierzchni 40 m. Gwiazdami wydarzenia będzie trzech barmanów z Londynu, Barcelony i Madrytu. Przez trzy dni marki i miksolodzy połączą siły, aby zaoferować 60 kreacji z najwyższej półki.
Oprócz niezależnych producentów i kluczowych graczy w branży targi będą okazją do spotkania przedstawicieli największych marek i nowych wystawców.

  • + 72% międzynarodowych wystawców i 50 krajów producentów
  • + 28% dodatkowej powierzchni wystawienniczej, aby pomieścić 3900 wystawców
  • +25% powierzchni sektora Be Spirits dedykowanego alkoholom mocnym, produktom rzemieślniczym, napojom bez/niskoalkoholowym, piwom, cydrom
  • 100 % regionów winiarskich Francji pod jednym dachem

Lista wystawców jest dostępna na stronie

Więcej informacji na stronie wineparis-vinexpo.com

Zdjęcia z edycji 2023 są dostępne na stronie.

WINE PARIS & VINEXPO PARIS

Wine Paris & Vinexpo Paris to coroczne spotkanie międzynarodowych profesjonalistów z sektora win i alkoholi mocnych. Zorganizowane w połowie lutego w kluczowej porze roku, targi mają na celu zjednoczenie wszystkich przedstawicieli sektora wokół wyczerpującej i wszechstronnej oferty, prezentującej regiony całego świata.

VINEXPOSIUM

Vinexposium zrzesza cały sektor wina i napojów spirytusowych poprzez projektowanie różnorodnych i odpowiednich formatów wydarzeń, przez cały rok, na całym świecie. Gromadząc wystawców i gości na 10 wydarzeniach rocznie oraz swoją społeczność każdego dnia w roku na vixposium365.com, Vinexposium jest sojusznikiem profesjonalistów, zaangażowanym w komercyjny rozwój branży.

Scroll to Top
Spirits logotyp czarny

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.
Warsaw Spirits Competition 2024

Rejestracja otwarta

Zgłoś swoje uczestnictwo w festiwalu!
Zniżka EARLY BIRD -10% do 31 marca.

Spirits logotyp czarny

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?

Treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.